Roger Żochowski Roger Żochowski 29.08.2018 10:57
Battlefield 5 okrojone na premierę. Battle Royale i kooperację dostaniemy później
858V

Battlefield 5 okrojone na premierę. Battle Royale i kooperację dostaniemy później

Wszystko wskazuje na to, że Battlefield 5 będzie mocno okrojone na premierę. Twórcy gry nie zdążą z zaimplementowaniem do tego czasu części zaplanowanych nowości.

Nie tak dawno deweloper zapowiedział, że w dniu premiery nie będzie dostępna kustomizacja pojazdów, którą dostaniemy w jednym z kolejnych update'ów. Teraz potwierdza, że na start nie dostaniemy też dwóch trybów, którymi chwali się w kampanii promocyjnej EA.

Pierwszy to bardzo ciekawy tryb kooperacji dla dwóch graczy - Comined Arms – znany zresztą z jednej z poprzednich odsłon. Drugi to battlefieldowska wersja Battle Royale. W tym wypadku już wcześniej informowano, że tryb zostanie oddany w ręce graczy później jako darmowe rozszerzenie, ale teraz DICE potwierdziło ten stan rzeczy w oficjalnym komunikacie.

Na start dostaniemy więc tak naprawdę produkt niekompletny jednak o przesunięciu daty premiery nie ma mowy. Coraz bardziej tęsknie za czasami bez powszechnie dostępnego Internetu, gdy producent nie miał opcji naprawienia wszystkiego łatką po premierze i musiał  po prostu lepiej dopracować produkt.

Tagi: Battlefield V DICE

Nie przegap