SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2018 13:58
Vampyr otrzyma serial. Od twórców Life is Strange
546V

Vampyr otrzyma serial. Od twórców Life is Strange

Vampyr nie jest jedną z najlepszych produkcji 2018 roku, ale mimo to przygoda będzie rozszerzona. Dontnod Entertainment nawiązało kolejną współpracę z 20th Century Fox, na mocy której powstanie drugi serial.

Vampyr zadebiutował na rynku 5 czerwca i osiągnął wyniki na poziomie 72%. Nie każdy z pomysłów deweloperów zostało ciepło przyjęte przez graczy oraz dziennikarzy, ale możecie mieć pewność, że ta przygoda będzie kontynuowana.

Vampyr otrzyma 2 dodatkowe tryby. Twórcy rozwiną produkcję

Dontnod Entertainment dogadało się z 20th Century Fox i w rezultacie DJ2 Entertainment zajmie się adaptacją Vampyr. Firma ma już w pewien sposób doświadczenie w pracach z deweloperami, ponieważ to właśnie ta ekipa pracuje nad serialem w świecie Life is Strange.

Vampyr w pierwszym miesiącu osiągnął 450 000 egzemplarzy, więc był to sukces dla twórców, którzy wprowadzili kolejną, nową markę na rynek i choć wyniki z recenzji mogłyby być lepsze, to pewnie możemy przygotować się na Vampyr 2 – w końcu trudno sobie wyobrazić rozszerzenie serii przez serial bez opracowywania kontynuacji dla graczy.

Oskar Guilbert potwierdza, że Vampyr to świetny materiał na serial i będzie to kapitalna okazja dla fanów oraz nowych graczy, by poznać bogatą i angażującą historię przygotowanego świata.

Dyrektor generalny Dontnod Entertainment jeszcze podczas E3 wspomniał, że jego firma do każdej produkcji – Life is Strange, Vampyr, Twin Mirror – tworzy rozbudowane uniwersa, więc naturalnie zespół myśli o pracach nad serialami, filmami oraz komiksami.

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2018-08-17-fox21-adapting-dontnods-vampyr-for-tv

Tagi: