SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2018 17:52
Vampyr otrzyma 2 dodatkowe tryby. Twórcy rozwiną produkcję
480V

Vampyr otrzyma 2 dodatkowe tryby. Twórcy rozwiną produkcję

Dontnod Entertainment nie zapomina o Vampyr. Twórcy z Francji zamierzają rozwijać swoje nowe IP i wkrótce gracze pobiorą dwa dodatkowe tryby, które zaoferują relaksującą rozgrywkę lub wymagające zmagania.

Vampyr nie osiągnął zawrotnego sukcesu (średnia ocen na poziomie 72%), ale mimo to produkcja została ciepło przyjęta przez graczy i podobno deweloperzy nie mogą narzekać na zainteresowanie nowym IP. W rezultacie zespół chce nadal rozwijać grę i właśnie nadciąga duża aktualizacja.

Dontnod Entertainment potwierdziło przygotowanie łatki, która zajmie się znaczącym usprawnieniem przygody, a jednocześnie doda tryb „Opowieści”, w którym pojedynki zostaną zminimalizowane, a śmiałkowie otrzymają możliwość wsiąknięcia wyłącznie w przygodę. Twórcy pozwolą poznać historię z bardzo ułatwionymi starciami i pewnie znajdą się chętni na taką propozycję.

Jeśli jednak chcecie poczuć smak krwi, to zapoznacie się z „Hard Mode”, w którym walka zostanie podkręcona do granic możliwości, a nasze najdrobniejsze błędy będą bardzo kosztowne. W tym wypadku główny bohater będzie musiał polegać na angażowaniu w swoje sprawy społeczność, bo podczas konfliktów z trudem wyeliminuje jednocześnie kilku oponentów.

Vampyr trafił na rynek w ubiegłym miesiącu, ale już teraz możecie znaleźć opowieść w ciekawej promocji – 25% rabat na Steam pozwala nabyć grę za 149,92 zł. Pewnie nie jest to jeszcze idealna oferta, jednak niektórzy mogą się skusić.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja dlc dodatek Dontnod Entertainment vampyr