SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2018 08:11
Spyro Reignited Trilogy nie zadebiutuje w terminie. Twórcy zmienili datę premiery
1759V

Spyro Reignited Trilogy nie zadebiutuje w terminie. Twórcy zmienili datę premiery

Zła wiadomość dla graczy wyczekujących na Spyro Reignited Trilogy . Deweloperzy właśnie potwierdzili zmianę daty premiery. Gra na szczęście zadebiutuje jeszcze w tym roku i w prawdopodobnie lepszym terminie.

W najbliższych dniach możemy kilkukrotnie informować o zmianach dat premier. Wydawcy muszą wrzucić gry w odpowiednich dniach, a nie jest to łatwe ze względu na wyjątkowo przeładowany grubymi hitami okres od września do listopada.

Spyro Reignited Trilogy wygląda pięknie. Gameplay z odpicowanego Hurricos

Pierwszą ofiarą jest Spyro Reignited Trilogy. Gra miała zadebiutować na rynku 21 września, ale Toys for Bob właśnie potwierdziło zmianę planów. Produkcja będzie dostępna dopiero 13 listopada.

Według oficjalnych informacji – trylogia potrzebuje więcej „miłości oraz troski”, więc bardzo możliwe, że na ostatniej prostej pojawił się mały problem, z którym deweloperzy chcą sobie poradzić bez męczenia graczy i wrzucania łatki po premierze.

Drugą opcją jest po prostu fakt, że we wrześniu systematycznie debiutują grube tytuły, więc znacznie łatwiej wrzucić pozycję w połowie listopada – wtedy też nie będziemy narzekać na brak atrakcji, ale będzie to prawdopodobnie lepszy termin dla trzech przygód Spyro.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob