Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2018 15:08
Battlefield V na zwiastunie. DICE pokazuje zniszczenie Rotterdamu
2010V

Battlefield V na zwiastunie. DICE pokazuje zniszczenie Rotterdamu i tryb Battle Royale

DICE walczy o zainteresowanie graczy i firma przygotowała nowy zwiastun. Materiał pozwala spojrzeć na Rotterdam, który w 1940 roku podczas II wojny światowej został zniszczony nalotem dywanowym.

Electronic Arts już wczoraj zapowiedziało tę prezentację. Jest to oczywiście zapowiedź pojawienia się wydawcy na gamescomie, gdzie gracze otrzymają możliwość zapoznania się z najnowszą wersją produkcji DICE.

Battlefield 5 podobno nie notuje oczekiwanych wyników. Gra ofiarą Red Dead Redemption 2?

Szwedzi stoją przed naprawdę trudnym zadaniem. Według przecieków Battlefield 5 nie cieszy się wyjątkowo dobrym zainteresowaniem – gra przegrywa w zamówieniach przedpremierowych z Red Dead Redemption 2 oraz Call of Duty: Black Ops 4.

Czy poniższy zwiastun cokolwiek zmieni? Mam wrażenie, że w tym wypadku wielu graczy czeka na otwartą betę, która pozwoli jednoznacznie stwierdzić, czy warto wydawać pieniądze na przygotowane przez DICE atrakcje. Twórcy obiecują wiele – między innymi stałe, duże i bezpłatne aktualizacje – ale wciąż nie poznaliśmy ostatecznej zawartości, która będzie dostępna w Battlefield 5 od premiery.

Na końcu materiału nie mogło zabraknąć małej zajawki trybu Battle Royale - w tym wypadku będziemy uciekać przed ogniem... Wygląda ciekawie? 

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap