Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2018 12:33
Tropico 6 na początku 2019 roku. Zwiastun pokazuje nowości
419V

Tropico 6 na początku 2019 roku. Zwiastun pokazuje nowości

Mam dobrą i złą wiadomość. Tropico 6 nie zadebiutuje w 2018 roku, ale za to możemy spojrzeć na świeży zwiastun, który pokazuje przygotowane atrakcje. Gra trafi do pierwszych zainteresowanych w styczniu.

Tropico 6 zostało oficjalnie zaprezentowane na E3 2017. Od tego czasu spojrzeliśmy na kilka zwiastunów, jednak wciąż czekamy na ostateczną datę premiery. Dziś mogę potwierdzić, że gra będzie dostępna na pierwszej platformie w styczniu.

Zwiastun Tropico 6

Gracze na PC rozpoczną rozbudowę wysp na początku roku, ale posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One muszą zaczekać z tymi przyjemnościami kilka dodatkowych miesięcy – premiera na konsolach odbędzie się latem.

Haemimont Games pozwala spojrzeć na przygotowanie budynków, które będziemy tym razem swobodnie personalizować – nie wiem czy jest to wyjątkowo potrzebna funkcja, ale autorzy muszą w pewien sposób urozmaicać zabawę.

Gra pewnie zainteresuje sympatyków strategii – akurat tego gatunku nigdy za wiele na konsolach, więc dobrze, że Haemimont Games nie rezygnuje z przygotowania kolejnych odsłon na sprzęty Sony oraz Microsoftu.

Źródło: Twitter

Tagi: data premiery Haemimont Games Kalypso Media Tropico 6 zwiastun