Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2018 12:32
PUBG na Xbox One z wielkimi zmianami. Nadciąga dynamiczna pogoda i poprawiony system obrażeń
803V

PUBG na Xbox One z wielkimi zmianami. Nadciąga dynamiczna pogoda i poprawiony system obrażeń

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds nie powiedzieli ostatniego słowa i studio właśnie zapowiedziało ogromną aktualizację gry dla posiadaczy Xboksów One. Zainteresowani mogą liczyć na między innymi zmienne warunki pogodowe.

Studio odpowiedzialne za PUBG-a zamierza rozwijać grę z fanami. Właśnie z tego powstała strona FIX PUBG, dzięki której autorzy mają zająć się największymi problemami produkcji i zapewnić klientom przyjemną rozgrywkę.

PUBG otwiera stronę poświęconą naprawieniu gry

Bluehole potwierdziło jednocześnie przygotowanie kolejnej aktualizacji na Xboksa One. Posiadacze konsoli Microsoftu wkrótce pobiorą 18. patch, który w istotny sposób wpłynie na rozgrywkę. Twórcy zajęli się między innymi usystematyzowaniem obrażeń przedramienia – w rezultacie jeśli pocisk przebije przedramię, ale za nim nie znajduje się żadna wrażliwa część ciała, to obrażenia zostaną zadane wyłącznie w jednym miejscu.

Studio poprawiło również zarządzanie orężem, dodało opcję umieszczania znaczników na mapie przez wyeliminowanych współtowarzyszy, naprawiano błąd z nieprzyznawaniem nagród za rozłączonego zawodnika, usunięto niektóre problemy z mapami oraz dodano dynamiczną pogodę oraz Spectate Mode.

Deweloperzy znaleźli oczywiście czas na kolejne poprawki w temacie jakości rozgrywki i firma spodziewa się około 15% wzrost wydajności serwerów. Z PUBG znikną również ostatnio znalezione błędy, jednak zespół odpowiedzialny za grę nie potwierdził daty wprowadzenia aktualizacji.

Poniżej możecie spojrzeć na prezentację zmiennych warunków pogodowych.

Źródło: https://wccftech.com/pubg-xbox-one-patch-18-weather-limb

Tagi: aktualizacja patch PlayerUnknown's Battlegrounds pubg xbox one