SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2018 14:04
Red Dead Redemption vs. Red Dead Redemption 2. Jak wiele zmieniło się w grze Rockstar?
3047V

Red Dead Redemption vs. Red Dead Redemption 2. Jak wiele zmieniło się w grze Rockstar?

Rockstar opublikował pierwszy materiał prezentujący rozgrywkę z Red Dead Redemption 2 i film można w świetny sposób porównać do znanych scen z pierwszej przygody na Dzikim Zachodzie. Nie bez powodu firma pokazała klasyczne motywy.

Światowe media wychwalają od wczoraj Rockstar. Twórcy opublikowali pierwszy materiał z rozgrywki ed Dead Redemption 2, który wygląda fantastycznie. Gracze wymieniają teraz drobne detale, o których nie zapomnieli deweloperzy podczas kreowania tytułu.

Red Dead Redemption 2 zwala z nóg. Gameplay z nowego hitu Rockstar

Trudno się tym nie zachwycać, ponieważ będzie to pierwsza produkcja Rockstar przygotowana z myślą o ósmej generacji konsol i bez wątpienia czuć tutaj dbałość o szczegóły. Deweloperzy zaproszą nas do wielkiego, tętniącego życiem świata, który ma zrewolucjonizować wszystkie „piaskownice”.

Czy tak będzie? Dowiemy się już pod koniec października, ale dzisiaj możemy spojrzeć na szczegółowy film porównujący Red Dead Redemption z Red Dead Redemption 2. Co ciekawe, autorowi udało się tutaj w świetny sposób wyłapać podobne sceny – Rockstar tak naprawdę zaprezentował aktualnie zaledwie 6 minut krótkich fragmentów, ale nawet taki film okazuje się cennym materiałem dla porównania.

To oczywiście dopiero początek. Wkrótce spojrzymy na konkretniejszy gameplay, który pozwoli pokazać prawdziwe piękno nowej gry Rockstar. Jedno jest pewne – autorzy Grand Theft Auto 5 nie zamierzają teraz tylko i wyłącznie patrzeć na kolejne dolary wpływające dzięki GTA Online. Studio ma ogromne aspiracje i chce je zrealizować już w Red Dead Redemption 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: porównanie grafiki red dead redemption Red Dead Redemption 2 rockstar