SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2018 20:20
Red Dead Redemption 2 zwala z nóg. Gameplay z nowego hitu Rockstar
7337V

Red Dead Redemption 2 zwala z nóg. Gameplay z nowego hitu Rockstar

Rockstar w końcu zaprezentował swoje wielkie nadchodzące dzieło. Siadajcie wygodnie i oglądajcie gameplay z Red Dead Redemption 2, czyli wielkiej przygody umiejscowionej na Dzikim Zachodzie.

Rockstar nie ma łatwego zadania. Oczekiwania graczy z całego świata są niezwykle wygórowane, jednak twórcy zamierzają ponownie podnieść poprzeczkę oferując wybitny świat, w którym zatopimy się na długie godziny.

Red Dead Redemption 2 zaoferuje najbardziej szczegółowy, wiarygodny i interaktywny otwarty świat w historii

Czy to będzie gra 2018 roku? Rockstar pozwolił nam spojrzeć na piękny i zróżnicowany świat, w którym natrafimy na różnorodne atrakcje. Główny bohater jest jednym z przedstawicieli gangu, którego członkowie gromadzą się w obozie – to właśnie w tym miejscu przygotujemy się do misji lub po prostu zgarniemy zadania poboczne. Rozwój miejscówki będzie zależny od naszych działań.

Deweloperzy spędzili mnóstwo czasu na stworzenie interaktywnego świata, w którym nasze najmniejsze decyzje będą miały ogromny wpływ na społeczność – w trakcie rozgrywki gracz musi zwracać uwagę na wszystkich NPC-ów, którzy w zróżnicowany sposób reagują na protagonistę. Nasze najmniejsze decyzje mają konsekwencje i Rockstar ma zaprezentować w tym wypadku zupełnie „nową jakość” . Koń pozwoli nam przechowywać broń, ale bez problemu na grzbiecie wierzchowca przwieziemy większą, upolowaną zwierzynę. Zdobyte skarby bez problemu spieniężymy.

W następnym materiale zobaczymy misje, aktywności, czy też nawet inne gangi. Rockstar rozpoczyna promocję!

Najnowszy tytuł Rockstar trafi na rynek 26 października i gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4 oraz Xboksach One. Studio nadal nie potwierdziło plotek dotyczących przeniesienia przygody na komputery osobiste, ale wydaje się, że jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu – podobnie zresztą było w przypadku wspomnianej przygody trzech gangsterów.

Tagi: