SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2018 15:55
Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na nowym zwiastunie. Japończycy pokazują rozgrywkę
683V

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na nowym zwiastunie. Japończycy pokazują rozgrywkę

Nintendo nie zapomina o Pokemonach. Firma właśnie zaprezentowała świeży zwiastun nadchodzącej odsłony, który skupia się na między innymi Mega Ewolucjach. Game Freak pozwala spojrzeć na efektowną rozgrywkę.

Nintendo nie musi się martwić o końcówkę roku. Na Nintendo Switch nie zadebiutuje Battlefield 1, Call of Duty: Black Ops 4, czy też Red Dead Redemption 2, ale Japończycy zaoferują swoim klientom dwie niezwykle mocne produkcje.

Super Smash Bros. Ultimate to ponad 70 wojowników, 103 areny i 900 utworów

O Super Smash Bros. Ultimate pisałem wczoraj – będzie to niezwykle rozbudowana bijatyka, która zaoferuje mnóstwo postaci oraz tonę aren. Nintendo zdecydowało się na ogromną pozycję i będzie to bez wątpienia jedna z najciekawszych propozycji końcówki roku.

Nintendo nie zapomina również o Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na krótkie fragmenty rozgrywki – zobaczycie tutaj znane twarze, czy też odpicowane Pokemony. Japończycy podkreślają, że „Pikachu oraz Eevee to dopiero początek”, bo podczas wydarzeń zdobędziemy wiele kolejnych stworków, które pozwolą nam rywalizować z potężnymi przeciwnikami.

Materiał potwierdza wczorajsze doniesienia – w grze pojawią się Mega Ewolucje, ale w sumie nie powinno to być dla nikogo większe zaskoczenie, ponieważ Japończycy w taki prosty sposób mogą w interesujący sposób rozbudować rozgrywkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: