SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2018 19:56
Supergirl otrzyma nowy film. Początek serii Supermana
597V

Supergirl otrzyma nowy film. Początek serii Supermana

Warner Bros. oraz DC pracują nad zupełnie nowym filmem. Korporacje chcą przedstawić opowieść kuzynki Supermana, który jednocześnie zapoczątkuje nowe wydarzenia „Człowieka ze Stali”. Nad historią pracuje Oren Uziel.

Oren Uziel nie może w ostatnich miesiącach narzekać na brak pracy. To właśnie on miał okazję rozwijać takie produkcje jak „Paradoks Cloverfield” oraz „Shimmer Lake”, które trafiły na Netflix. Scenarzysta  pracuje również nad nowym „Mortal Kombat” oraz „Sonic the Hedgehog”.

DC Universe zaoferuje seriale, filmy i nawet komiksy! DC ujawnia szczegóły

Wspominam o Uzielu nie bez powodu, bo to właśnie on rozpoczął prace nad nowym filmem z Supergirl w roli głównej i będzie to niezwykle wymagające zadanie, ponieważ scenarzysta może zapoczątkować nową historię Supermana.

Jest jeszcze za wcześnie, by móc mówić o konkretach, jednak Warner Bros. oraz DC wspólnymi siłami chcą rozpocząć nowy cykl opowieści Klarka Kenta, więc nie powinno nas specjalnie dziwić, że Supergirl otworzy serię.

Nowa Supergirl będzie kontynuować trend zapoczątkowany przez Wonder Women, czyli opowieść nie będzie tak mroczna jak przykładowo „Batman vs. Superman”, „Człowiek ze Stali”, czy też „Liga Sprawiedliwości” – Warner Bros. uważa, że te przygody nie potrafiły zainteresować szerokie grono odbiorców.

Tą samą drogą mają podążyć „The Joker” oraz „Harley Quinn” ­–  prace na planie tego pierwszego rozpoczną się już w przyszłym miesiącu, a premiera ma odbyć się 4 października 2019 roku. Aktualnie nie poznaliśmy reżysera Supergirl, jednak wkrótce powinny zostać ujawnione wszystkie szczegóły dotyczące produkcji.

Tagi: dc dc universe film supergirl