Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2018 15:10
Octopath Traveler ze świetnym wynikiem. Square Enix świętuje
724V

Octopath Traveler ze świetnym wynikiem. Square Enix świętuje

Nintendo Switch wciąż cieszy się dobrym zainteresowaniem, więc gracze chętnie wydają gotówkę na nowe produkcje. Square Enix potwierdziło kapitalny wynik Octopath Traveler, które zostało docenione przez fanów japońskich RPG-ów.

Nintendo na początku tygodnia przedstawiło rezultat Nintendo Switch – konsolę kupiło prawie 20 mln graczy z całego świata – a jednocześnie poznaliśmy konkretne wyniki sprzedaży ekskluzywnych produkcji. Na liście pojawiło się 11 produkcji, które przekroczyły 1 mln egzemplarzy, a teraz do tego zacnego grona dołączył Octopath Traveler.

Square Enix potwierdziło wysyłkę 1 mln egzemplarzy Octopath Traveler i jest to rezultat osiągnięty przez cyfrową oraz standardową dystrybucję. To bez wątpienia świetna wiadomość dla fanów japońskich RPG-ów, ponieważ możecie mieć pewność, że firmy nie zrezygnują z prac nad takimi opowieściami.

Octopath Traveler może aktualnie pochwalić się ocenami na poziomie 85%, a ukończenie tytułu zajmuje zainteresowanym 55-60 godzin, jednak chcąc wycisnąć z przygody ostatnie soki, musicie poświęcić grze około 120 godzin.

Aktualnie Square Enix nie potwierdziło, czy zamierza rozwijać tę markę, czy też w kolejnych miesiącach firma zdecyduje się zainwestować gotówkę w inną pozycję, która w przyszłości trafi właśnie na Nintendo Switch.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Octopath Traveler Square Enix tweet wyniki sprzedaży

Nie przegap