SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2018 21:30
Insurgency: Sandstorm z fabularną kampanią. Gameplay wygląda świetnie
1050V

Insurgency: Sandstorm z fabularną kampanią. Gameplay wygląda świetnie

New World Interactive kilka miesięcy temu zapowiadało porzucenie kampanii fabularnej z Insurgency: Sandstorm i skupienie się wyłącznie na trybie sieciowym, ale studio ponownie zmieniło plany. Twórcy podczas E3 opublikowali materiał prezentujący jedną z misji.

Insurgency: Sandstorm zaprowadzi śmiałków na Bliski Wschód. New World Interactive przygotowuje tytuł, który ma trafić do szerokiej publiczności już we wrześniu, jednak w tym czasie z produkcją zapoznają się wyłącznie gracze na PC. Wersja na PlayStation 4 i Xboksa One trafi na rynek w 2019 roku.

E3 2018 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

W styczniu informowałem naszych czytelników o podjęciu trudnego wyboru przez New World Interactive – autorzy nie mogli skupić się na trzech trybach , więc zdecydowali się usunąć kampanię oraz kooperację. Wielu graczy nie potrafiło zrozumieć tej decyzji, jednak autorzy mają dla nich dobrą wiadomość.

Insurgency: Sandstorm trafi na rynek wyłącznie z sieciowymi zmaganiami, ale po premierze zainteresowani pobiorą dodatkowe warianty zabawy. Dzisiaj możemy spojrzeć na dynamiczny gameplay przygotowany z myślą o E3. Jest to oczywiście zwiastun stworzony na silniku z gry, który pozwala spojrzeć na eliminowanie kolejnych przeciwników za pomocą różnorodnego uzbrojenia.

Warto przypomnieć, że w połowie ubiegłego roku autorzy zapowiadali przygotowanie opowieści, w której główna bohaterka na początku jest więziona ze swoją siostrą przez radykalnych, irackich bojowników. Dziewczynom udaje się uciec, jednak zostaną rozdzielone przez burzę piaskową. Po latach protagonistka należy do grupy walczącej z radykałami.

Trudno oczywiście powiedzieć, czy ta przygoda przetrwała, ale więcej informacji dotyczących rozwoju Insurgency: Sandstorm poznamy pewnie pod koniec roku lub dopiero po premierze edycji na konsole.

Źródło: YouTube.com

Tagi: