Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.08.2018 20:27
Terminator 6. Pierwsze zdjęcie promocyjne przedstawia nowe i powracające postacie
3992V

Terminator 6. Pierwsze zdjęcie promocyjne przedstawia nowe i powracające postacie

Od zeszłego roku nie słyszeliśmy nic konkretnego na temat Terminatora 6. Pora wreszcie na pierwszy oficjalny materiał graficzny z tego kinowego obrazu.

Już w zeszłym roku pojawiły się pogłoski, że na planie Terminatora 6 pojawi się Linda Hamilton, która ponownie wciela się w postać Sarah Connor. Wieści jakiś czas temu zostały potwierdzone a dzisiaj możemy zobaczyć, jak postać wygląda w szykowanym filmie.

Oprócz Lindy Hamilton w pierwszym opublikowanym promocyjnym zdjęciu z Terminatora 6 nie zabrakło nowych postaci, czyli Dani Ramos (granej przez Natalię Reyes) oraz Grace (granej przez Mackenzie Davis, która ostatnio zaliczyła występ w Łowcy Androidów 2049).

Terminator 6 jest reżyserowany przez Tima Millera, odpowiedzialnego za Deadpoola. Za produkcję odpowiada ponownie autor marki, czyli James Cameron. Powrót zalicza też w Terminator 6 sam Arnold Schwarzenegger.

Terminator 6 ma być bezpośrednią kontynuacją Terminatora 2. Scenariusz nowego dzieła ma ignorować wydarzenia z Terminator 3, 4 i 5. Film trafi do kin 22 listopada 2019 r.

Tagi: film kino terminator terminator 6

Nie przegap