Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2018 15:21
Agony trafi na Nintendo Switch. Koszmar powróci
711V

Agony trafi na Nintendo Switch. Koszmar powróci

Jedna z najgorszych produkcji od rodzimych deweloperów ostatnich lat nie powiedziała ostatniego słowa. Agony jest aktualnie dostępne na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, ale w niedalekiej przyszłości piekło trafi na Nintendo Switch.

 „Agony to bardzo niedopracowany i irytujący tytuł, którego nie polecam nikomu, zwłaszcza że dobrych horrorów na konsolach obecnej generacji nie brakuje.”

Powyższymi słowami swoją recenzję Agony zakończył Michał Włodarczyk , który w swoim tekście narzekał na między innymi liczne błędy, niesprawiedliwą śmierć, czy też niedopracowaną i frustrującą rozgrywkę.

Gra nie została dopieszczona w dniu premiery i aktualnie może pochwalić się zawrotną średnią na poziomie 34-45%. Mimo to Madmind nie rezygnuje z rozwoju tego świata, a dzięki nawiązanej współpracy ze studiem UF Games powstanie edycja na Nintendo Switch. Nad projektem będzie czuwać również Forever Entertainment S. A.

Agony na konsolę Nintendo trafi jeszcze w tym roku – w komunikacie prasowym wspomniano o czwartym kwartale 2018 roku. Aktualnie nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących ulepszeń, czy też wykorzystywania dodatkowych funkcji japońskiej konsoli, ale możemy się spodziewać, że przygodę poznamy w trzech trybach.

Źródło: https://www.money.pl/gielda/komunikaty/komunikat/FOREVEREN,FOR,komunikaty;gieldowe,for;zawarcie;przez;uf;games;s;a;umowy;licencyjnej;-;gra;agony;na;nintendo,539307.html

Tagi: agony Madmind nintendo switch

Nie przegap