Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2018 13:06
Sony prezentuje nowości na PlayStation 4. Firma chwali się ekskluzywną betą Call of Duty: Black Ops 4
1817V

Sony prezentuje nowości na PlayStation 4. Firma chwali się ekskluzywną betą Call of Duty: Black Ops 4

Japońska korporacja opublikowała specjalny spot prezentujący nowości zmierzające na PlayStation 4. Firma chwali się między innymi betą Call of Duty: Black Ops 4, która aktualnie wystartuje wyłącznie na konsoli Sony.

Sony od bodajże dwóch sezonów ściśle współpracuje z Activision i to właśnie na mocy podpisanych papierów, gracze na PlayStation 4 mogą liczyć na pierwszeństwo w dodatkach do kolejnych odsłon Call of Duty, a nawet mają okazję zgarnąć ekskluzywne treści do produkcji w uniwersum Destiny.

Call of Duty: Black Ops 4 jest kolejnym tytułem, w którym gracze sympatyzujący z marką PlayStation mogą liczyć na małe przyjemności – na dobry początek posiadacze PlayStation 4 będą grać dłużej w betę:

  • PlayStation 4 (Początek: 3 sierpnia o 19:00, koniec 6 sierpnia o 19:00)
  • PlayStation 4 i Xbox One (Początek: 10 sierpnia o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00)
  • PC Early Access (Początek: 10 sierpnia o 19:00) *beta PC odbywa się wyłącznie poprzez Battle.net
  • Beta PC (Początek: 11 sierpnia o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00)

Rozgrywka rozpoczną się już najbliższy piątek, więc z tej okazji możecie spojrzeć na poniższy spot. Firma zachęca również do pobierania nowej aktualizacji do Gran Turismo Sport, która jak wiadomo wprowadzi kolejne samochody, ale dorzuci do gry małe płatności.

Wszystkie informacje dotyczące bety Call of Duty: Black Ops 4 znajdziecie w tym miejscu – na zmagania Battle Royale niestety musimy zaczekać do początku września.

Źródło: YouTube.com

Tagi: