Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2018 18:13
Beta Call of Duty: Black Ops 4 w szczegółach. Kiedy gramy, jakie tryby?
1018V

Beta Call of Duty: Black Ops 4 w szczegółach. Kiedy gramy, jakie tryby?

Treyarch właśnie ujawniło wszystkie informacje dotyczące testów Call of Duty: Black Ops 4. Gracze muszą przygotowywać się na sporo ekscytujących pojedynków, które będą dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Jeszcze przed premierą pojawiły się przecieki dotyczące testów Call of Duty: Black Ops 4. Activision potwierdziło betę podczas prezentacji tytułu, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy szczegóły. Poznajcie informacje.

Call of Duty: Black Ops 4 prawdopodobnie nie zaoferuje 100 graczy w trybie Battle Royale

Potwierdziły się wcześniejsze wieści – posiadacze PlayStation 4 otrzymają wcześniejszy dostęp do wypróbowania produkcji. Oczywiście Treyarch pozwoli wypróbować grę na trzech platformach, ale Sony kontynuuje współpracę z wydawcą, na mocy której gracze na platformie Japończyków mogą liczyć na małe bonusy.

Testy Call of Duty: Black Ops 4 odbędą się w następujących dniach:

  • PlayStation 4 (Początek: 3 sierpnia o 19:00, koniec 6 sierpnia o 19:00)
  • PlayStation 4 i Xbox One (Początek: 10 sierpnia o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00)
  • Beta PC Early Access (Początek: 10 sierpnia o 19:00) *beta PC odbywa się wyłącznie poprzez Battle.net
  • Otwarta Beta PC (Początek: 11 sierpnia o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00)

Podczas bety Call of Duty: Black Ops 4 sprawdzimy następujące tryby:

  • Team Deathmatch,
  • Domination,
  • Hardpoint,
  • Search & Destroy,
  • Control

Za uczestnictwo w testach zostaniemy nagrodzeni małymi dodatkami dla pełnej wersji gry, a podczas zabawy sprawdzimy sześć map – dwie zostaną pierwszy raz pokazane w trakcie wydarzenia. Twórcy udostępnią również nowych specjalistów, a w trakcie kreowania żołnierza skorzystamy z systemu Pick10.

Na powyższej liście pewnie zauważyliście Control – jest to zupełnie nowy tryb, w którym dwie drużyny na zmianę atakują/bronią dwóch statycznych celów. Każdy zespół ma ograniczoną liczbę żyć, a pojedynki odbywają się do trzech zwycięstw.

A co z trybem Battle Royale? Zmagania Blackout zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności na początku września. „Prywatna beta” rozpocznie się na początku wyłącznie na PlayStation 4, a później do zabawy dołączą kolejni gracze.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision beta Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch