Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2018 12:08
GTA Online pozwala odblokować broń do Red Dead Redemption 2
1111V

GTA Online pozwala odblokować broń do Red Dead Redemption 2

Rockstar w ciekawy sposób łączy GTA Online z  Red Dead Redemption 2. W tej pierwszej produkcji znalazła się specjalna misja, dzięki której gracze mogą zdobyć broń dostępną w obu tytułach. Poznajcie konkretne szczegóły.

W ubiegłym tygodniu Rockstar udostępnił do GTA Online oczekiwaną aktualizację wprowadzającą do produkcji kluby nocne. Gracze mogą z łatwością tworzyć przepełnione życiem miejscówki, w których pojawiają się nawet znani muzycy.

Firma postanowiła dodać do gry jeszcze jedną ciekawostkę – w produkcji znalazła się specjalna misja, dzięki której otrzymacie za zadanie przechwycenie lub zabicie pięć wyznaczonych celów. Za tę aktywność otrzymacie współrzędne szóstej lokacji, gdzie znajduje się kamienna siekierka. W kolejnym kroku zabijając 25 postaci za pomocą przedmiotu, odblokujecie broń w Red Dead Redemption 2 – oczywiście zgarniecie ją w dniu premiery nowej gry Rockstar.

Wydarzenie nie jest jeszcze dostępne dla wszystkich graczy, ale możemy sądzić, że w najbliższym czasie deweloperzy zapowiedzą wielką „integracje tytułów” i w rezultacie firma rozpocznie kolejny etap promocji Red Dead Redemption 2.

Poniżej zobaczycie materiał, na którym jeden z zainteresowanych wykonuje zadanie.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-07-30-gta-online-file-diggers-are-unlocking-red-dead-redemption-2-weapons-early

Tagi: Grand Theft Auto V gta online gta v Red Dead Redemption 2 rockstar Take-Two

Nie przegap