Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2018 21:06
iPhone X idealnym sprzętem do grania? Apple reklamuje urządzenie prezentując A11 Bionic
1230V

iPhone X idealnym sprzętem do grania? Apple reklamuje urządzenie prezentując A11 Bionic

Gracie często na smartfonach? Apple ma nadzieję, że tak, bo właśnie najnowsza reklama iPhone’a X jest skierowana dla graczy. Firma chwali się wydajnym procesorem i prezentuje Vainglory, czyli jednego z przedstawicieli gatunku MOBA.

W ostatnim czasie zdumiewająco często mam okazję grać na smartfonie i chociaż nie posiadam iPhone’a X, to nie mogę narzekać na taką rozgrywkę. Nie miałem jeszcze okazji grać w Vainglory, a szczerze mówiąc poniższa reklama nie zachęciła mnie do tego tytułu.

Mimo wszystko warto spojrzeć na spot Apple, który jest oczywiście skierowany bezpośrednio do graczy. Firma podkreśla, że posiada wyjątkowo wydajny procesor – użytkownik podczas materiału jednocześnie gra, odpisuje na wiadomości oraz ogląda live-stream.  W ubiegłym roku A11 Bionic został określony przez wielu testerów jako „król wydajności”.

Pewnie nie każdy smartfon pozwala na jednoczesne wykonywanie takich operacji, ale czy warto płacić około 4699 zł za takie przyjemności? Pewnie zdania będą podzielone, jednak jestem przekonany, że Apple nie może narzekać na brak zainteresowania swoim ekskluzywnym produktem.

Vainglory to produkcja Super Evil Megacorp. Grę najłatwiej porównać do League of Legends oraz Dota 2 – tytuł może pochwalić się 10 milionami pobrań w Google Play. Mieliście okazję grać w ten tytuł?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apple iphone x reklama Vainglory