Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2018 18:44
Red Dead Redemption 2 prezentowane dziennikarzom. Nadciągają nowe informacje dotyczące gry
1319V

Red Dead Redemption 2 prezentowane dziennikarzom. Nadciągają nowe informacje dotyczące gry

Rockstar powinien w przeciągu najbliższych tygodni zdecydować się na kolejny pokaz Red Dead Redemption 2. Wybrani dziennikarze otrzymali możliwość zapoznania się z wycinkiem tytułu, więc wkrótce poznamy nowe konkrety dotyczące gry.

Red Dead Redemption 2 było dotychczas prezentowane wyłącznie jednej redakcji. IGN otrzymał wyłączność na dzielenie się swoimi wrażeniami i dziennikarze zdradzili kilka ciekawostek dotyczących nowej gry Rockstar.

Red Dead Redemption 2 z konkretami. Wrażenia po 45 minutach gry

Możecie mieć pewność, że deweloperzy zajmują się teraz wyłącznie dopieszczaniem tytułu, który trafi na półki sklepowe w październiku. Mimo to nadal nie zobaczyliśmy konkretnego fragmentu rozgrywki, jednak bardzo możliwe, że wiele zmieni się już wkrótce.

Rockstar zdecydował się na większą prezentację Red Dead Redemption 2 i zaproszeni dziennikarze otrzymali dostęp do dłuższego fragmentu rozgrywki – standardowo takie wydarzenie jest objęte embargo, więc redakcje nie mogą chwalić się zaproszeniem, ale jeden ze szczęśliwców postanowił pochwalić się rozgrywką w Sieci. Wiadomość standardowo już zniknęła z konta redaktora.

W rezultacie już wkrótce powinniśmy otrzymać bardzo konkretne informacje dotyczące rozgrywki z Red Dead Redemption 2, a może nawet zobaczymy pierwszy fragment przygody? W Sieci pojawiają się głosy, według których Rockstar może opublikować gameplay i jednocześnie redakcje otrzymają możliwość przedstawiania swoich wrażeń.  

Na konkrety musimy niestety zaczekać, jednak sympatycy marki  Red Dead Redemption mogą wyczekiwać na nowe informacje dotyczące produkcji… W końcu do premiery pozostało już zaledwie 95 dni.

Źródło: https://gamingbolt.com/red-dead-redemption-2-new-gameplay-is-being-shown-off-to-the-press-rumour

Tagi: rdr 2 Red Dead Redemption 2 Rockstar Take-Two