SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2018 12:39
FIFA 19 pokazuje Cristiano Ronaldo w Juventusie. Serie A z oficjalną licencją?
4146V

FIFA 19 pokazuje Cristiano Ronaldo w Juventusie. Serie A z oficjalną licencją?

EA Sports zdecydowało się zaprezentować gwiazdora portugalskiej kadry w nowych barwach. Cristiano Ronaldo jest zawodnikiem włoskiego Juventusu, więc studio opublikowało krótki spot pokazujący skład Starej Damy.

Jeden z najbardziej niespodziewanych transferów ostatnich lat? Cristiano Ronaldo zdecydował się opuścić Real Madryt i dołączył do Juventusu. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla kibiców włoskiej piłki, ponieważ Portugalczyk przyciągnie reklamodawców, ale może również wpłynąć na działania EA Sports.

FIFA 19 z Cristiano Ronaldo? EA Sports ma podobno spory problem

Zmiana drużyny przez Portugalczyka podobno wpłynęła na FIFA 19 – EA Sports oparło najnowszą odsłonę o Ligę Mistrzów, Real Madryt oraz właśnie Cristiano Ronaldo, jednak deweloperzy najwidoczniej nie zamierzają płakać.

EA Sports opublikowało krótki spot prezentujący skład Juventusu. Na czele formacji znajduje się oczywiście gwiazdor z okładki – choć nie otrzymaliśmy nowej prezentacji pudełka, to możemy oczekiwać, że piłkarz po prostu założy nową koszulkę i będzie dzielił miejsce z Neymarem.

Warto jednocześnie przypomnieć pewną ciekawostkę – na początku czerwca pojawiły się plotki, według których Electronic Arts w końcu dogadało się z władzami ligi włoskiej i w najnowszej odsłonie piłki nożnej od EA Sports pojawi się oficjalna licencja Serie A oraz Coppa Italia. Nie trudno w Sieci natrafić na domniemania, że twórcy gry zdecydowali się na ten ruch właśnie ze względu na Ronaldo – firma miała kilka miesięcy temu otrzymać sygnały dotyczące zmiany drużyny przez piłkarza, a jednym z potencjalnych kierunków były właśnie Włochy.

Źródło: Twitter.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 19