Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2018 10:20
Stranger Things 3 na pierwszej zajawce. Netflix chce nam coś powiedzieć
1834V

Stranger Things 3 na pierwszej zajawce. Netflix chce nam coś powiedzieć

Netflix rozpoczyna kampanię promocyjną trzeciego sezonu Stranger Things. Platforma opublikowała tajemniczy materiał, na którym zobaczycie między innymi nową bohaterkę, ale w sumie mogliśmy liczyć na znacznie ciekawszą propozycję.

15 lipca odbyła się premiera Stranger Things na Netflix. Pierwszy sezon okazał się ogromnym sukcesem i już 26 października 2017 roku widzowie otrzymali możliwość zobaczenia kontynuacji. Platforma aktualnie pracuje nad trzecią przygodą, której premiera odbędzie się dopiero w 2019 roku.

Netflix zdominował nominacje Emmy 2018. Poznajcie wszystkich wyróżnionych

Nadal nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery trzeciego sezonu Stranger Things, ale najwidoczniej kampania marketingowa właśnie się rozpoczyna. Netflix w mediach społecznościowych opublikował materiał z podpisem: „Ahoj! Coś się zbliża... do Hawkins!”.

Na filmie nie zobaczycie kolejnej, przerażającej bestii, czy też niepokojących scen, a propozycja w dość zaskakujący sposób pokazuje centrum handlowe w znanym mieście. Mam wrażenie, że na końcu brakuje większej bomby, która zachęciłaby widzów do wyczekiwania na serial.

Jednym z pozytywnych akcentów zajawki jest Steve Harrington, którego na pewno dobrze kojarzą miłośnicy produkcji Netflix – u jego boku zobaczycie Robin, czyli zupełnie nową bohaterkę. W kobietę wciela się Maya Hawke, która dotychczas wystąpiła w trzech odcinkach mini-serialu Little Women.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Netflix serial Stranger Things