Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2018 13:04
Fortnite na Mistrzostwach Świata. Griezmann ponownie wykorzystał znany taniec
2000V

Fortnite na Mistrzostwach Świata. Griezmann ponownie wykorzystał znany taniec

Na zakończonych Mistrzostwach Świata w Rosji nie mogło zabraknąć hitu Epic Games. Wielu piłkarzy w znaczący sposób świętowało swoje strzelone gole i nawet podczas finału Antoine Griezmann nie zapomniał o charakterystycznym „Take The L”.

Miesiąc spotkań został zakończony w wyjątkowy sposób. Francja pokonała Chorwację 4:2 i sięgnęła po złoty puchar Mistrzostw Świata w Rosji. Niektórzy gracze dostrzegli pewną przyjemną ciekawostkę.

Jeden z raperów chce, aby Epic płaciło artystom za umieszczenie ich tańca w Fortnite

Hit Epic Games jest wszędzie, więc nie mogło go zabraknąć podczas Mistrzostw Świata. Kilku piłkarzy podczas wydarzenia nie zapomniało o „cieszynkach”, które znalazły się w Fortnite, ale raczej nikt nie spodziewał się, że Francuz będzie pamiętał o grze podczas ostatniego meczu turnieju.

Antoine Griezmann miał okazję wykonać taniec już wcześniej – mogliście go zobaczyć podczas meczu z Argentyną, ale również inni piłkarze będący na Mistrzostwach Świata pamiętali o tytule Epic Games. Dele Alli – piłkarz angielskiej kadry – wykonał „Ride The Pon” podczas meczu z Panamą, a jak wiadomo zawodnik Tottenhamu cieszył się grą nawet w trackie finału Ligi Mistrzów.

Piłkarz też człowiek? Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, ale jak widać niektórzy potrafią w pozytywny sposób wykorzystać gry wideo – nie trzeba od razu oskarżać naszej pasji o porażkę w całym turnieju… Tak jak zrobili to Niemcy.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-07-16-a-fortnite-dance-made-it-into-the-world-cup-final

Tagi: Epic Games Fortnite mistrzostwa świata

Nie przegap