SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2018 21:13
Wiedźmin od Netflix z pierwszym wyciekiem. Poznaliśmy Yennefer?
5574V

Wiedźmin od Netflix z pierwszym wyciekiem. Poznaliśmy Yennefer?

Zespół odpowiedzialny za serial w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego rozpoczął castingi, więc nie musieliśmy długo czekać na pierwsze przecieki dotyczące obsady. Yennefer może zagrać mało znana aktorka z Turcji.

Netflix w niedalekiej przyszłości powinien potwierdzić ostateczną listę aktorów zaangażowanych w Wiedźmina. Prace na planie rozpoczną się pod koniec lub na początku przyszłego roku, ale premiera opowieści odbędzie się dopiero w 2020 roku.

Zagłada na zwiastunie. Netflix przedstawia inwazję kosmitów

Właśnie trwają castingi do serialu i do Sieci wyciekły nagrania, na których Belçim Bilgin wypowiada kwestie Yennefer – Turczynka urodziła się w 1983 roku i aktualnie nie ma na swoim koncie wielu uznanych ról. Kobieta wystąpiła w między innymi: Annemin Yarası (2016), Kördüğüm (2016), Çalsın Sazlar (2015), Sadece Sen (2014), czy też Kelebeğin Rüyası (2013).

Nie jest oczywiście przesądzone, że Belçim Bilgin otrzyma jedną z głównych ról, jednak pojawienie się materiał w Sieci nie jest przypadkowe. Informację o przecieku potwierdziła Lauren S. Hissrich, która jednocześnie zaznaczyła, że aktorzy nie odgrywają podczas castingów tekstów z serialu.

Materiał z castingu został umieszczony w serwisie Vimeo, ale aktualnie dostęp do filmu został zablokowany przez hasło – na szczęście w Sieci można już znaleźć zdjęcia.

Co sądzicie o tym wyborze? 

Dario123, dzięki za link!

Wiedźmin Netflix Yenn

Wiedźmin Netflix Yenn

Źródło: https://film.org.pl/news/wycieklo-nagranie-z-castingu-yennefer-do-serialu-wiedzmin-167794/

Tagi: Netflix serial wiedźmin