Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2018 16:36
Zagłada na zwiastunie. Netflix przedstawia inwazję kosmitów
1219V

Zagłada na zwiastunie. Netflix przedstawia inwazję kosmitów

Netflix wciąż walczy o serca filmożerców. Platforma właśnie zaprezentowała nową produkcję, która jeszcze w tym miesiącu będzie dostępna dla wszystkich subskrybentów. Zobaczcie pierwszy zwiastun Zagłady.

Netflix systematycznie oferuje swoim subskrybentom najróżniejsze filmy, jednak tylko nieliczne odnoszą oczekiwany sukces. Firma nie tylko tworzy produkcje, ale również przejmuje prawa do dystrybucji wielkich opowieści i tak właśnie jest z Zagładą. Platforma uratowała opowieść.

Orange is the New Black 6 na zwiastunie. Netflix zapowiada nową opowieść

Pamiętacie sytuację z The Cloverfield Paradox? Netflix uratował i wykupił film, który zadebiutował na platformie w dniu finałów Super Bowl. Podobną sytuację widzimy tym razem – platforma wyłożyła gotówkę na Zagładę, która mogłaby nigdy nie trafić do kin, ponieważ Universal zdecydował się wyrzucić ze swojej ramówki.

Michael Peña, Lizzy Caplan oraz Mike Colter wystąpią w filmie, który poruszy temat inwazji obcych:

„Ciągle nawiedza go koszmar, w którym ginie jego rodzina. Kiedy Ziemię najeżdżają siejący zniszczenie obcy, zaczyna rozumieć, że jego sny były wizją przyszłości. Teraz musi wykorzystać swoją niecodzienną zdolność w walce o przetrwanie swoje i swoich bliskich.”  

Premiera Zagłady odbędzie się 27 lipca, więc zainteresowani mogą już dzisiaj szykować przekąski oraz dodać produkcję na listę. Na deser zobaczcie pierwszy zwiastun.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film netflix zagłada zwiastun

Nie przegap