SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2018 18:08
Wiedźmin 3: Dziki Gon znowu pięknieje. HD Reworked ponownie zachwyca
5043V

Wiedźmin 3: Dziki Gon znowu pięknieje. HD Reworked ponownie zachwyca

Wiedźmin 3: Dziki Gon w dniu premiery potrafił zachwycić oprawą, ale niektórzy gracze postanowili go jeszcze upiększyć. Od wielu miesięcy jest rozwijany projekt HD Reworked, którego autor pochwalił się nowymi pracami.

Wiedźmin 3: Dziki Gon HD Reworked Project zostało już pobrane ponad 1,2 mln razy, a propozycję sprawdziło już ponad 4,5 mln zainteresowanych. Twórca wciąż zbiera pozytywne opinie dotyczące swojej twórczości, więc jednocześnie rozwija swoją propozycję.

Wiedźmin 4 z Ciri jako główną bohaterką? Tego chciałby aktor podkładający głos pod Geralta

Najnowsza wersja aktualizacji została określona numerem „5.1” i aktualnie nie jest dostępna dla wszystkich śmiałków, ale twórca zaznaczył, że będzie to największa „łatka” w historii, która uczyni grę o wiele piękniejszą.

Modder postanowił pochwalić się pracą i przedstawił kilka świeżutkich zrzutów ekranu – Wiedźmin 3: Dziki Gon dzięki zawziętości HalkHoganPL będzie błyszczeć i bez wątpienia posiadacze tytułu w wersji na PC powinni pamiętać o tej modyfikacji.

Zadaniem HalkHoganPL jest poprawieniem wyglądu Wiedźmina 3: Dziki Gon i zaoferowanie między innymi bardzo wysokiej jakości tekstur o dużej ostrości, a jednocześnie twórca pamięta o optymalizacji.

W galerii znajdziecie dokładną prezentację nowości.  

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-3-hd-reworked-project/

Tagi: CD Projekt RED mody modyfikacje Wiedźmin 3: Dziki Gon