SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2018 08:11
Wiedźmin 4 z Ciri jako główną bohaterką? Tego chciałby aktor podkładający głos pod Geralta
4370V

Wiedźmin 4 z Ciri jako główną bohaterką? Tego chciałby aktor podkładający głos pod Geralta

CD Projekt RED pewnie przez kilka najbliższych lat będzie skupiać się wyłącznie na Cyberpunk 2077, ale w przyszłości powinniśmy zobaczyć nowe przygody w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. O ewentualnej koncepcji Wiedźmina 4 wypowiedział się Doug Cocker, który ponownie miał okazję wskoczyć w buty Geralta.

Według oficjalnych informacji cały CD Projekt RED skupia się teraz na dwóch projektach – Cyberpunk 2077 oraz Gwint: Wiedźmińska gra karciana. To właśnie na tych tytułach opierają swój przyszły sukces Polacy, którzy aktualnie nie zajmują się stworzeniem nowej, fabularnej gry w świecie Wiedźmina.

Wiedźmin RPG ma datę premiery. Znamy szczegóły

Trudno wyobrazić sobie porzucenie świata Andrzeja Sapkowskiego przez CD Projekt RED. Firma za pomocą Wiedźmina 3: Dziki Gon przebojem wskoczyła do pierwszej ligi, więc możemy mieć nadzieję, że nawet teraz powstają pewne koncepcje dotyczące kolejnej gry.

W sprawie potencjalnego Wiedźmina 4 zabrał głos Doug Cocker, czyli aktor głosowy odpowiedzialny za Geralta, który aktualnie ma okazję pomagać Project Soul z ożywieniem łowcy potworów w Soulcalibur 6. Cocker nie jest pewien, czy jest to jego ostatnia rola w butach Wiedźmina, ale jego zdaniem twórcy powinni skupić się na nowej postaci:

„Mogę tylko powiedzieć, że nie mam pojęcia, choć myślę, że tak będzie. To moja własna opinia, a CD Projekt RED wie, co robi i nie znam ich planu, ale gdybym mógł zadecydować, to w Wiedźminie 4 skupiłbym się na Ciri.”

CD Projekt RED ma tak naprawdę otwartą księgę i może zrobić wszystko. Polacy po sukcesie Dzikiego Gonu stoją przed dużą presją, ale pierwsze opinie dotyczące Cyberpunk 2077 powinny uspokoić fanów Wiedźmina. Przyjdzie czas na uniwersum Sapkowskiego i wtedy uznane studio na pewno nie zawiedzie naszych oczekiwań.

A Waszym zdaniem – CD Projekt RED powinien skupić się na Ciri? A może zupełnie innej postaci?  

Źródło: https://www.vgr.com/geralt-voice-actor-ciri-witcher/

Tagi: CD Projekt RED doug cocker wiedźmin 4