Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2018 17:14
Orange is the New Black 6 na zwiastunie. Netflix zapowiada nową opowieść
649V

Orange is the New Black 6 na zwiastunie. Netflix zapowiada nową opowieść

Netflix w końcu zdecydował się opublikować pełen zwiastun szóstego sezonu Orange is the New Black. Znane bohaterki trafiają teraz do „nowego świata”, w którym mają wiele nowych problemów.

27 lipca odbędzie się premiera szóstego sezonu Orange is the New Black. Netflix ponownie zamierza przedstawić widzom całą opowieść jednego dnia, więc sympatycy serialu powinni zadbać o sporo przekąsek na koniec miesiąca.

Netflix ma przeznaczyć większy budżet na swoje produkcje. Platforma pobije wszystkie hollywoodzkie wytwórnie

 „To całkiem inny świat” – tymi słowami Netflix zapowiada szósty sezon, który zaoferuje widzom sporo atrakcji, ponieważ osadzone trafią do zupełnie nowej miejscówki. Kobiety trafią do zakładu o zaostrzonym rygorze i widzowie mogą liczyć na sporo ciekawych wątków.

„Dziewczyny z Litchfield powracają! Mają żelazną wolę i nic do stracenia. W więzieniu o zaostrzonym rygorze, słynnym maksie, zawiążą się nowe sojusze, a stare przyjaźnie zostaną wystawione na próbę. Czy bohaterki zwrócą się przeciwko sobie, czy będą trzymać się razem?”

Netflix Polska zaprasza subskrybentów na nowy sezon, a opublikowany zwiastun w świetny sposób przedstawia wydarzenia i nawet nie zdradza za wiele.

Orange is the New Black to jeden z największych sukcesów platformy, a wszystkie szczegóły dotyczące serialu znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: netflix Orange is the new Black serial trailer zwiastun

Nie przegap