Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2018 10:50
Warframe. Fortuna nowym ogromnym rozszerzeniem darmowej gry
1351V

Warframe. Fortuna nowym ogromnym rozszerzeniem darmowej gry

Warframe zmierza na Nintendo Switch. To jednak tylko jeden punkt w ambitnym programie studia Digital Extremes. Darmowa gra zostanie niedługo znacząco rozwinięta.

W trakcie imprezy TennoCon 2018 ujawniono nie tylko, że Warframe zmierza na Nintendo Switch. Digital Extremes zdradziło, że ich bardzo popularny tytuł będzie dalej rozwijany.

Warframe trafi na Nintendo Switch

Już w najbliższych tygodniach Warframe otrzyma kolejne wielkie rozszerzenie. W dodatku Fortuna eksplorować będziemy świeże środowisko (na planecie Wenus), w którym znajdziemy masę nowych elementów otoczenia oraz nieznaną wcześniej frakcję cyborgów Solaris. Deweloperzy zapowiadają, że Fortuna rozwinie "wertykalność" gameplayu, dzięki możliwości przemieszczania się na hoverboardzie.

Nowe środowisko nazwane The Orb Vallis z dodatku Fortuna ma się kojarzyć z przepastnymi lokacjami z rozszerzenia Plains of Eidolon. W świeżym terenie nie zabraknie ogromnych grzybów, dziwnych stworów i formacji skalnych.

Jeśli chodzi o hoverboard (rodzaj lewitującego "snowboardu"), to deweloperzy Warframe zapowiedzieli, że będziemy mogli personalizować ten sprzęt, tuningować jego możliwości a nawet wykonywać na nim proste triki. W darmowym rozszerzeniu nie zabraknie też nowych zadań, związanych z Conservation Movement. Przyłaczając się do tego ruchu będziemy próbować znaleźć i schwytać wszystkie zwierzęta Orb Vallis. Wszystko w imię ocalenia fauny tej planety od wyginięcia.

W kolejnym, mniejszym rozszerzeniu Codename: Railjack będziemy mogli z kolei wybrać się w grupach 4-osobowych w kosmos. Główną atrakcją w tym dodatku jest dzielenie się obowiązkami w wielkim statku kosmicznym (jeden gracz zajmuje się celowaniem, inny tarczami i naprawami itd). W trakcie kosmicznych walk ma nawet dochodzić do abordaży.

Niestety deweloperzy Warframe nie podali jeszcze dokładnej daty premiery tych rozszerzeń. Pewne jest jednak to, że fani Warframe nie będą narzekać na nudę.

Tagi: Digital Extremes fortuna gratis ns pc ps4 Warframe xone za darmo

Nie przegap