SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2018 09:59
GTA 6 z datą premiery? GTA Online przedstawia tajemniczą wiadomość
9145V

GTA 6 z premierą w 2019 roku? GTA Online przedstawia tajemniczą wiadomość

Czy ktokolwiek wierzy w szybką datę premiery GTA 6? Rockstar w ostatnich latach zajęło się stworzeniem Red Dead Redemption 2, ale deweloperzy postanowili wrzucić zaskakującą wiadomość do GTA Online. Firma ujawniła datę premiery.

Świat wstrzymuje oddech na każdą kolejną wiadomość dotyczącą Red Dead Redemption 2, ale jeśli jest to wyłącznie rozgrzewka przed większym mięsem? GTA 6 powinno zadebiutować za kilka lub dopiero kilkanaście lat, ale informacja o grze znalazła się w GTA Online.

GTA Online z nocnymi klubami. Rockstar pokazuje zajawkę nocnego życia!

W GTA Online pojawiła się szokująca wiadomość: „GTA VI Coming 2019 www.Rockstargames.com” i w sumie świat zdębiał. Czy istnieje jakakolwiek szansa, że Rockstar przez ostatnie lata ukrywało kontynuację swojego wielkiego hitu i faktycznie gra może zadebiutować przykładowo rok po Red Dead Redemption 2?

Teraz wyobraźcie sobie sytuację – Grand Theft Auto 6 faktycznie powstaje od dobrych kilku lat, a Rockstar posiada tak naprawdę dwa duże zespoły odpowiedzialne za produkcje dwóch dużych tytułów AAA. Czy jest to możliwe? Szczerze mówiąc wątpię, ale chciałbym tym razem się mylić.

Nie będę specjalnie zaskoczony, jeśli jest to po prostu podróbka, jednak na YouTube pojawiają się materiały graczy, którzy podobno zostali zaskoczeni tą wiadomością.

Michał, dzięki za link!

GTA VI

Źródło: https://www.reddit.com/r/GTA/

Tagi: Grand Theft Auto IV gta vi rockstar