Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2018 21:59
GTA Online z nocnymi klubami. Rockstar pokazuje zajawkę nocnego życia!
6759V

GTA Online z nocnymi klubami. Rockstar pokazuje zajawkę nocnego życia!

Miłośnicy GTA Online mogą szykować się na rozbudowanie nocnego życia w Los Santos. Rockstar potwierdził nowy dodatek do swojej sieciowej produkcji, który pozwoli nam przejąć mały klub i stworzyć wyjątkowe miejsce przepełnione dobrą muzyką.

Od kilku miesięcy pojawiały się przecieki dotyczące nocnych klubów w GTA Online. Na początku otrzymaliśmy przecieki od informatorów, twórcy wspomnieli o nowości publikując listę DJ-ów, a teraz możemy przygotować się na dodatek.

GTA V - kody do gry. Nietykalność, bronie, pieniądze i samochody

Nocne kluby trafią do GTA Online w lipcu i będzie to nowy sposób na biznes w Los Santos. Twórcy pozwolą nam projektować miejsce, zająć się personelem, a nawet zadbamy o porządną reklamę. W naszym lokalu pojawią się znani muzycy, którzy zaprezentują swoje najlepsze kawałki, a my będziemy zbierać gotówkę od mieszkańców tego pięknego miasta.

Gracze będą mogli zaprosić do siebie takie osobistości ze sceny muzycznej jak: Solomun, Tale Of Us, Dixon czy też The Black Madonna i wszyscy zaprezentują swoje najnowsze a zarazem najlepsze sety.

Na dokładną prezentację dodatku musimy jeszcze zaczekać, ale Rockstar obiecuje, że wkrótce otrzymamy pełny zwiastun, który pozwoli spojrzeć na „scenę klubów tanecznych”. Rozszerzenie trafi do Grand Theft Auto 5 w wersji na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych za darmo.

Źródło: Twitter.com

Tagi: