Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2018 22:00
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy debiutuje na Xbox One, Nintendo Switch i PC. Nowe poziomy i wsparcie HDR
1442V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy debiutuje na Xbox One, Nintendo Switch i PC. Nowe poziomy i wsparcie HDR

Trzy przygody Crasha są od dzisiaj dostępne na nowych platformach. Znany bohater przedstawi swoje opowieści kolejnym graczom, a autorzy przygotowali kilka dodatków zachęcających do zapoznania się z uniwersum.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy to pakiet składający się z Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot 3: Warped. Zestaw pierwotnie zadebiutował wyłącznie na PlayStation 4, ale deweloperzy doprowadzili historię na Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. 

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Porównanie grafiki

Posiadacze wspomnianych platform mogą od dzisiaj zapoznać się z całą trylogią, która w dodatku zawiera dwa nowe poziomy – Stormy Ascent i Future Tense. Pierwszy to niedokończony poziom z oryginalnego Crasha, a drugi został stworzony przez Vicarious Visions. Deweloperzy postanowili za pomocą Future Tense podnieść poziom trudności i wymęczyć nawet największych fanów gry.

Tak o kolekcji wypowiedział się Steve Young, Chief Revenue Officer w Activision:

"Crash Bandicoot N. Sane Trilogy był numerem jeden wśród zremasterowanych kolekcji w historii PS4, i cieszymy się, że możemy pokazać Crasha w całej jego okazałości na wszystkim dzisiejszym platformach. Crash wypełnił lukę między pokoleniami i mamy zaszczyt kontynuować jego dziedzictwo, dając fanom możliwość przeżycia zabawy z zremasterowanej trylogii na wielu platformach."

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy od premiery nie posiadał wsparcia HDR, jednak wersja na Xboksa One została przez deweloperów upiększona, więc studio odpowiedzialne za zestaw opublikowało dzisiaj aktualizację 1.06 dla PlayStation 4. W rezultacie obie konsole aktualnej generacji mogą korzystać z tej technologii, a dodatkowo na sprzęcie Sony skrócono ekrany ładowania.

Teraz pozostaje nam czekać na kolejne ruchy – Activision już wcześniej potwierdziło, że zamierza rozwijać uniwersum Crasha, więc możemy liczyć na pozytywne wieści dotyczące kolejnych odświeżonych historii lub nawet zupełnie nowych przygód.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision cenega Crash Bandicoot N-Sane Trilogy