Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.06.2018 18:33
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Porównanie grafiki
1681V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Porównanie grafiki

Crash pod koniec tygodnia wyląduje na nowych platformach, więc jest to dobry moment na sprawdzenie jakości przygód legendarnego bohatera w wersji na Nintendo Switcha. Tytuł Activision został porównany na dwóch japońskich sprzętach.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zadebiutował 30 czerwca ubiegłego roku wyłącznie na PlayStation 4, ale jeszcze przed premierą pojawiły się plotki o przeniesieniu pakietu gier na inne platformy. Musieliśmy długo czekać na ujawnienie nowych edycji, jednak w piątek gracze na trzech kolejnych sprzętach zapoznają się z opowieściami.

Crash Bandicoot wygląda świetnie na Switch. Zwiastun premierowy konwersji

Activision nie zmarnowało okazji i wydawca zaoferował piękne odświeżenie trzech przygód Crasha. Firma wynajęła Vicarious Visions, które zajęło się odrestaurowaniem historii, które w pakiecie  N-Sane Trilogy wyglądają wyjątkowo dobrze.

Mam przy tym wrażenie, że przeniesienie Crasha na Nintendo Switcha to wyjątkowa wiadomość, ponieważ gracze otrzymają możliwość ukończenia kilku etapów na przykładowo plaży – w końcu rozpoczęły się wakacje!

W rezultacie możecie spojrzeć na stosowne porównanie – Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na PlayStation 4 i w edycji na Nintendo Switcha. Na materiale zobaczycie wszystkie dołączone do pakietu odsłony, ale są to oczywiście wyłącznie krótkie fragmenty rozgrywki.

Zamierzacie grać w Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na przykładowo Xboksie One, Nintendo Switch lub komputerach osobistych?  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy Nintendo Switch playstation 4