Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2018 13:34
Mayhem Combat od twórców Real Boxing właśnie zadebiutował. Gra dostępna za darmo
675V

Mayhem Combat od twórców Real Boxing właśnie zadebiutował. Gra dostępna za darmo

Vivid Games odpowiedzialne za między innymi cenione Real Boxing opublikowało kolejną produkcję. Polacy przygotowali grę akcji, która właśnie zadebiutowała na urządzeniach z iOS na pokładzie, a wkrótce odbędzie się premiera na Androidzie.

Mayhem Combat to rozbudowana gra akcji oparta na arenowych pojedynkach. Za tytuł odpowiada polskie studio Vivid Games, które wcześniej przygotowało między innymi Real Boxing. Na dobry początek gracze mogą wziąć udział w ciekawym konkursie. 

Samsung Galaxy Note 9 zadebiutuje wkrótce. Koreańczycy zapraszają na imprezę

Czym tak naprawdę jest Mayhem Combat? Twórcy postanowili stworzyć jedyną w swoim rodzaju mobilną produkcję, która łączy w sobie elementy bijatyki oraz platformowego poruszania się po arenach z interaktywnymi elementami.

Deweloperzy na dobry początek oferują walki jeden na jednego, wszyscy-na-wszystkich, tag battle z trzema wymienialnymi postaciami oraz tryb w stylu Battle Royal na 10 graczy. Podczas starć zawodnicy muszą przechytrzyć i pokonać oponentów wykorzystując wymyślne bronie, skacząc po platformach i czerpiąc garściami z elementów znajdujących się na arenach.

Tak prezentują się cechy gry:

  • Tryb dla jednego gracza: ogromna mapa pełna czekających na śmiałków starć i potężnych bossów do pokonania
  • Tryb sieciowy: multiplayer dostępny w czasie rzeczywistym, cotygodniowe turnieje, nagrody i tabele wyników
  • 12 dostępnych, różnorodnych postaci, każda z innym stylem walki
  • 12 interaktywnych poziomów, pełnych śmiercionośnych pułapek, niespodzianek i przedmiotów do zebrania
  • System podnoszenia poziomów zarówno postaci, jak i broni – ponad 150 dodatkowych umiejętności, ataków oraz broni do ulepszenia i wytworzenia
  • Unikatowy, kreskówkowy styl graficzny stworzony dzięki silnikowi Unreal Engine 4

Twórcy z okazji premiery zapowiedzieli również konkurs, dzięki któremu możecie wygrać gotówkę:

„By uczcić premierę iOS, Vivid Games przygotowało jedyny w swoim rodzaju konkurs dla wszystkich graczy. Osoba, która znajdzie się na szczycie rankingu wojowników w dniu 5 lipca o godzinie 21:59 CEST, otrzyma nagrodę w wysokości 1000 dolarów. Wszyscy najlepsi wojownicy zostaną wynagrodzeni, ponieważ gracze znajdujący się w pierwszej setce rankingu otrzymają skrzynki, złoto oraz karty. Wszelkie pytania dotyczące konkursu można zadawać poprzez Discord: https://discord.gg/wZ2NchW.”  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Android iOS mayhem combat premiera