Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2018 14:38
Szef Sony WWS: Mamy teraz nie tylko najlepszy zestaw gier, ale również najbogatszy
819V

Szef Sony WWS: Mamy teraz nie tylko najlepszy zestaw gier, ale również najbogatszy

Japońska korporacja może z dumą przyglądać się wynikom sprzedaży PlayStation 4. Konsola wciąż cieszy się kapitalnym zainteresowaniem, a wewnętrzne oddziały Sony wciąż przygotowują mocne i ekskluzywne tytuły. W sprawie gier wypowiedział się Michael Denny, który nie ukrywa zadowolenia z aktualnej sytuacji.

Uncharted 4: Kres Złodzieja, Bloodborne, Persona 5, Horizon Zero Dawn, czy też oczywiście God of War – to tylko część ekskluzywnych tytułów dostępnych na PlayStation 4, które skłoniły wielu graczy do sięgnięcia po japońską konsolę.

Sony: firma słyszy opinie graczy o cross-platformowej rozgrywce i szuka rozwiązania

Sony Worldwide Studios dostarczyło na tę generację wiele mocnych produkcji i szef europejskiego oddziału wewnętrznych zespołów jest przekonany, że Japończycy oferują najlepszy zestaw gier w historii.

„Jeśli przyjrzeć się naszym aktualnym i nadchodzącym produkcjom, jestem głęboko przekonany, że mamy teraz nie tylko najlepszy zestaw gier w historii, ale również najbogatszy. Chcemy być otwarci i oferować tytuły dla wszystkich naszych graczy. Oczywiście głównie skupiamy się na produkcjach AAA, ale tworzenie takich rzeczy jak PlayLink jest równie ważne dla szerokiego rynku. Wciąż inwestujemy także w wirtualną rzeczywistość. Jest dla nas ważne, by zaoferować społeczności najróżniejsze doświadczenie.”

Michael Denny w rozmowie z dziennikarzem GameReactor podkreślił, że jego zdaniem zaoferowanie PlayLink oraz wirtualnej rzeczywistości znacząco rozwija zestaw pozycji i w rezultacie Sony może pochwalić się nie tylko najlepszymi tytułami, ale oferowany line-up jest jednocześnie najbogatszy.

Warto pamiętać, że podczas E3 2018 zapowiedziano kolejne siedem tytułów dla PlayLink i Japończycy zamierzają wciąż inwestować gotówkę w rozgrywkę za pomocą urządzeń mobilnych.

Źródło: https://wccftech.com/european-sony-wws-boss-best-lineup-ever/

Tagi: playlink playstation 4 Sony sony worldwide studios