Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.06.2018 20:55
H1Z1: Battle Royale z nową mapą. Twórcy ujawniają zawartość
514V

H1Z1: Battle Royale z nową mapą. Twórcy ujawniają zawartość

Daybreak Game nie powiedziało ostatniego słowa. Twórcy właśnie zapowiedzieli nową lokację, która została przedstawiona na zwiastunie. Zobaczcie „Outbreak”, który wprowadza sporo zmian.

Walka o koronę króla Battle Royale jest w zasadzie rozstrzygnięta, ale wiele firm wciąż walczy o miejsce na podium. Daybreak Game ma nadzieję, że nowa mapa przyciągnie graczy do H1Z1: Battle Royale, które w swoim czasie cieszyło się wielkim zainteresowaniem.

H1Z1: Battle Royale podbija PlayStation 4. Twórcy udostępnili kolejny tryb

Daybreak Game właśnie ujawniło wielką aktualizację do H1Z1: Battle Royale. Firma przygotowała nową mapę, która ma zachęcić graczy do spędzenia czasu na serwerach, a jednocześnie podczas rozgrywki zawodnicy odczują pewne zmiany w samej grze:

„Aktualizacja wprowadza zmiany do mechaniki gry, które pozwolą graczom powrócić do rozgrywki w klasycznym stylu H1Z1. Wśród nich znajdziemy nowe ruchy biegu i skoków oraz animacje niezbędne, by stworzyć szybszy i bardziej responsywny system rozgrywki, który zapewnia dające satysfakcję i intuicyjne walki. Klasyczne wskazówki dźwiękowe także powracają wraz z tą aktualizacją.”

Aktualizacja jest dostępna wyłącznie na komputerach osobistych, ale możecie mieć pewność, że w pewnym czasie pliki trafią również na PlayStation 4 – identyczną sytuację oglądamy w przypadku konkurencyjnego PUBG, który na początku jest rozwijany w wersji na PC, a później nowości trafiają na pozostałe platformy.

Mapa Outbreak trafiła do trybów Solo, Duos oraz Fives, a lokacja oferuje postapokaliptyczny świat o przestrzeni 8x8 kilometrów kwadratowych – twórcy przygotowali teren w taki sposób, by zaoferować dynamiczną akcję.

„W Outbreak znajdziemy charakterystyczne elementy krajobrazu pochodzące z Z1, pierwszej mapy H1Z1 z czasów fazy Early Access. Outbreak zawiera nowe elementy terenu, ważne punkty, elementy graficzne i tekstury, wraz z ulepszeniami uwielbianych przez fanów środowisk z Z1, co tworzy dynamiczne i skrojone pod rywalizację doświadczenie battle royale.”

Tagi: Daybreak Games H1Z1 h1z1: battle royale