Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2018 19:10
H1Z1: Battle Royale podbija PlayStation 4. Twórcy udostępnili kolejny tryb
2313V

H1Z1: Battle Royale podbija PlayStation 4. Twórcy udostępnili kolejny tryb

Posiadacze PlayStation 4 są wygłodniali produkcji typu Battle Royale, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest wynik najnowszej wersji H1Z1. Mam nawet wrażenie, że samo Daybreak Game nie spodziewało się takiego zainteresowania.

Daybreak Game zdecydowało się wrzucić H1Z1 w specjalnej wersji na PlayStation 4. Gra skupia się wyłącznie na zmaganiach Battle Royale i jest dostępna dla wszystkich graczy za darmo. Aktualnie trwają testy beta.

H1Z1: Battle Royale dostępny za darmo na PlayStation 4

Twórcy w weekend pochwalili się kolejnym sukcesem. H1Z1: Battle Royale wypróbowało już na PlayStation 4 ponad 4,5 mln graczy, a wynik ten wciąż rośnie. Twórcy ulepszają grę przygotowując kolejne aktualizacje i jednocześnie eliminując z serwerów wszystkie błędy.

Studio nie może narzekać na rezultaty, ponieważ w pierwszych 24-godzinach od premiery, H1Z1: Battle Royale sprawdziło 1,5 mln posiadaczy PlayStation 4. Studio z okazji najnowszego wyniku zdecydowało się rozdać graczom Blue Barbed Hellfire.

Jednocześnie zainteresowani mogą wypróbować nowy tryb – Duos to oczywiście rywalizacja dwuosobowych ekip. Najnowsza aktualizacja oferuje również poprawę mini-mapy, czy też usuwa kilku błędów.

Gracie w H1Z1: Battle Royale?

Źródło: Twitter.com

Tagi: daybreak game company H1Z1 h1z1: battle royale tweet wynik

Nie przegap