Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.06.2018 20:28
PlayStation Plus na 3 miesiące za 68 zł
2846V

PlayStation Plus na 3 miesiące za 68 zł

Jeszcze dzisiaj ma pojawić się lipcowa oferta PlayStation Plus, więc jeśli akurat nie macie dostępu do usługi Sony, to możecie zainteresować się promocją. Abonament na 3-miesiące wykupicie za niespełna 70 zł.

PlayStation Plus na 90 dni można nabyć zazwyczaj za około 90-100 zł. Nie jest to wyjątkowo dobra oferta biorąc pod uwagę cenę na cały rok, ale nie każdy może pozwolić sobie na wydatek 200-250 zł na propozycję Japończyków.

The Crew 2, Captain Spirit, Rainbow Skies i więcej. Nowości na PS4 i PS Vita

Właśnie z tego powodu niektórzy czytelnicy PPE.pl mogą zainteresować się ofertą w Euro RTV i AGD – w cyfrowym sklepie znajdziecie kod na 3-miesiące za 68 zł. To nadal nie jest wybitna propozycja, jednak można ją rozważyć w budżecie.

Tak jak wspomniałem we wstępie – jeszcze dzisiaj ma pojawić się oferta PlayStation Plus na lipiec, jednak nie możecie zapomnieć o pakiecie gier z czerwca. Poniższe produkcje można wrzucić na swoją listę do następnego wtorku:  

  • XCOM 2 (PS4)
  • Trials Fusion (PS4)
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier (PS3)
  • Zombie Driver HD Complete Edition (PS3)
  • Squares (PS Vita)
  • Atomic Ninjas (PS Vita)

Dzięki PlayStation Plus otrzymujecie systematyczny dostęp do gier na PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vitę, a jednocześnie możecie korzystać z dodatkowych promocji, chmury oraz od czasu do czasu Sony rozdaje subskrybentom małe dodatki w formie awatarów, czy też motywów dla swojej najmocniejszej platformy.

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 4 playstation plus Sony