Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2018 18:43
Destiny 2 do sprawdzenia za darmo. Pełna historia i wszystkie tryby
1674V

Destiny 2 do sprawdzenia za darmo. Pełna historia i wszystkie tryby

Bungie sięga po ostateczność. Studio zdecydowało się na darmowy weekend z Destiny 2, podczas którego zainteresowani mogą zapoznać się z pełną wersją gry. Firma nie narzuca jakichkolwiek ograniczeń i w ten sposób chce zachęcić niezdecydowanych do shootera.

Destiny 2 trafiło na rynek we wrześniu ubiegłego roku. Gra zadebiutowała na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych – przygoda zgarnęła oceny na poziomie 84%. Pomimo porządnej średniej, autorzy podjęli kilka błędnych decyzji, przez które wielu graczy odsunęło się od produkcji.

Destiny 2: Porzuceni. Data premiery, zawartość i szczegóły wielkiego dodatku

Teraz Bungie walczy o nowych wszystkich fanów gatunku – firma zdecydowała się na bezpłatny weekend, który rozpocznie się w piątek (29 czerwca) o godzinie 9:01, a zakończy dopiero w poniedziałek (2 lipca) o godzinie 18:00.

Jest to niezwykle ciekawa sytuacja, ponieważ Bungie zdecydowało się zaoferować klientom całą zawartość z podstawki – pełną kampanię, wszystkie tryby sieciowe, a nawet cały zestaw sprzętu oraz broni.

Jest to bez wątpienia ciekawa sytuacja, ponieważ można w zasadzie powiedzieć, że twórcy stawiają wszystko na jedną kartę. Bezpłatny weekend jest aktualnie zapowiedziany na PlayStation 4, ale w niedalekiej przyszłości podobne akcje powinny zostać ujawnione na pozostałych platformach.

Jeśli macie ochotę sprawdzić Destiny 2 – pliki już wylądowały na PlayStation Store.

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 za darmo