Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2018 16:06
NieR: Automata BECOME AS GODS Edition na premierowym zwiastunie. Hit na Xbox One
1129V

NieR: Automata BECOME AS GODS Edition na premierowym zwiastunie. Hit na Xbox One

Wymagająca, piękna i przepełniona kapitalną opowieścią produkcja od dzisiaj jest dostępna na Xboksie One. PlatinumGames zaoferowało nowy zwiastun, który pozwala spojrzeć na dopakowaną wersję swojego wielkiego hitu.

PlatinumGames w lutym 2017 roku zaoferowało graczom wymagającą i ciekawą opowieść, która została dobrze przyjęta przez dziennikarzy z całego świata. Tytuł może poszczycić się średnią ocen na poziomie 89% i dotychczas gra była dostępna na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Konferencja Microsoftu w 3 minuty. Mnóstwo gier i prawdziwe show

Na 209,99 zł zostało wycenione NieR: Automata BECOME AS GODS Edition, które od dzisiaj jest dostępne na Xboksie One. Gra trafiła na Xbox Live i zainteresowani otrzymają w zestawie serię wcześniej wydanych dodatków:

„NieR:Automata™ BECOME AS GODS Edition zawiera pełne akcji DLC 3C3C1D119440927* czyli kostium „Revealing Outfit” dla 2B, kostium „Young Man`s Outfit” dla 9S i kostium „Destroyer Outfit” dla A2. Po zaliczeniu nowych podzadań w tym DLC, możesz grać w grę, używając kostiumów z NieR Replicant. Podzadania to trzy różne wyzwania bitewne na trzech różnych arenach. Specjalny teledysk: Częścią scenariusza jest też „Deserving of Life”, przygotowane przy współpracy z zespołem rockowym amazarashi.

NieR:Automata™ BECOME AS GODS Edition zawiera też następującą zawartość:
- Machine Mask Accessory
- Grimoire Weiss Pod
- Cardboard Pod Skin
- Retro Grey Pod Skin
- Retro Red Pod Skin”

Twórcy podkreślają, że niektóre rozszerzenia są dostępne dopiero po dokonaniu pewnych postępów w głównym wątku fabularnym. Warto w tym miejscu przypomnieć, że przygoda wyrwie z Waszego życia około 20 godzin, ale na pełne ukończenie gry należy poświęcić około 60 godzin.

NieR: Automata BECOME AS GODS Edition obsługuje rozdzielczość 4K (2160P) oraz HDR na Xbox One X.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nier: automata Platinum Games Square Enix xbox one