Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2018 15:04
Predator na pełnym zwiastunie. Zobaczcie narodziny urodzonego zabójcy
4073V

Predator na pełnym zwiastunie. Zobaczcie narodziny ulepszonego zabójcy

Czy to może się udać? 20th Century Fox opublikowało pełną prezentację nowego Predatora. Wytwórnia wrzuciła do Sieci zwiastun zapowiadający historię oraz pozwalający spojrzeć na bestię w akcji.

Predator trafi do kin 14 września. Za film odpowiada Shane Black (m.in. „Iron Man 3”, „Zabójcza broń”, Bohater ostatniej akcji”), a scenariusz w tym wypadku został przygotowany przez Freda Dekkera (m.in.„RoboCop 3”, „Łowcy potworów”, „Opowieści z krypty”)

Pierwsza zajawka Predatora

„Najbardziej zabójczy myśliwi wszechświata są teraz silniejsi, inteligentniejsi i bardziej krwiożerczy niż kiedykolwiek wcześniej” – tymi słowami twórcy zapowiadają nowy rozdział w historii Predatora. Znana bestia powraca na Ziemię i teraz dzięki zmodernizowanemu DNA innych gatunków ma siać postrach wśród mieszkańców naszej planety.

Nadal nie potrafię przekonać się do wizji, że to mały chłopiec przypadkowo wyzwoli całą inwazję i sprowadzi na nasze tereny obcą rasę, ale mam szczerą nadzieję, że jest to wyłącznie mały fabularny dodatek, który pozwoli obserwować mocną akcję.

Miłośnicy uniwersum Predatora od dawna czekają na mocną historię ze znaną bestią w roli głównej – w 2010 roku do kin trafił „Predators”, ale film nie został doceniony przez krytyków oraz widzów. Natomiast pierwsza opowieść z serii zadebiutowała w 1987 roku – gwiazdą przygody był Arnold Schwarzenegger.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Predator trailer zwiastun