Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2018 21:04
Cyberpunk 2077 z polskim dubbingiem
1646V

Cyberpunk 2077 z polskim dubbingiem

To w zasadzie powinna być oczywistość, ale CD Projekt RED zdecydował się potwierdzić lokalizację Cyberpunk 2077. Możecie mieć pewność, że w Night City usłyszycie wiele polskich słów i pewnie nawet uda się wyłapać kilka siarczystych przekleństw.

W ostatnich latach nie możemy narzekać na mocne, polskie produkcje, ale nie zawsze rodzimi twórcy decydują się na pełną, polską lokalizację. CD Projekt RED Nie zamierza oszczędzać i gracze mogą liczyć na polskie głosy w Night City.

Cyberpunk 2077 powinien wyglądać świetnie na PS4 i XOne. CDP RED wyciśnie ostatnie soki z PS4 Pro i XOneX

CD Projekt RED przyzwyczaił fanów nie tylko do mocnych historii, pięknych światów, rozbudowanych zadań oraz przyjemnej walki, ale również do porządnego dubbingu. W przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon nawet gracze z Kraju Samurajów usłyszeli swoje głosy, a najlepszym potwierdzeniem dopracowania lokalizacji jest oczywiście Wilcza Zamieć – firma przygotowała materiał prezentujący siedem wersji językowych.

Czy w przypadku Cyberpunk 2077 możemy szykować się na podobny film? Mam szczerą nadzieję, że tak, bo nadal pozytywnie wspominam moment, gdy pierwszy raz miałem okazję włączyć poniższą prezentację.

Wracając do samego Night City – CD Projekt RED potwierdził stworzenie napisów oraz dubbingu, a pewnie otrzymamy również możliwość mieszania języków, więc przykładowo zagramy z polskimi napisami, ale usłyszymy angielskich aktorów.

Na pierwszą próbkę dubbingu musimy zaczekać pewnie dopiero kilkanaście miesięcy, ale ja i tak mam szczerą nadzieję, że jeszcze w tym roku otrzymamy możliwość spojrzenia na demo z E3. CD Projekt RED potwierdził pojawienie się na gamescom 2018.


Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=109958

Tagi: CD Projekt RED cdp red Cyberpunk 2077