Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2018 19:44
Agony w wersji bez cenzury anulowane. Twórcy mają problemy finansowe
1995V

Agony w wersji bez cenzury anulowane. Twórcy mają problemy finansowe

Nie możecie liczyć na przygotowanie Agony Unrated. Studio odpowiedzialne za grę ma problemy finansowe i musiało zrezygnować z przygotowania wersji bez cenzury. Madmind chce jeszcze wspierać wydaną edycję, ale pewnie nie możemy liczyć na wielkie aktualizacje.

Jak kończą deweloperzy, którzy wrzucają na rynek przepełnioną błędami produkcję, a jednocześnie nie dotrzymują wcześniej danego słowa? Przedstawiciele studia Madmind nie zdecydowali się na przełożenie gry i teraz mają problemy.

Agony bez cenzury pojawi się na Steam

W oficjalnym komunikacie opublikowanym na Kickstarterze, twórcy Agony potwierdzają problemy finansowe. Studio ze względów „technicznych i prawnych” nie może dokończyć prac nad Agony Unrated, więc deweloperzy nie spełnią obietnic i nie zaprezentują graczom wersji bez cenzury.

„Z przykrością informujemy, że nasza firma boryka się obecnie z problemami finansowymi. Ze względów technicznych i prawnych Madmind musi wstrzymać rozwój Agony Unrated. Część zespołu będzie nadal wspierać Agony na Steam i konsolach publikując nowe poprawki.”

Twórcy na szczęście znaleźli błąd, który wpływał na wrażenia graczy na Xboksie One X – przygotowana poprawka została wysłana do wydawcy i teraz on przekażę ją Microsoftowi, więc w przeciągu kilku najbliższych dni patch powinien wylądować u graczy. Studio opracowało dodatkową aktualizację na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, która wprowadza wiele poprawek i w tym lepszy system oświetlenia.

Teraz „część zespołu” będzie jeszcze pracować nad Agony, ale nie znamy dalszych planów Madmind. Deweloperzy aktualnie nie potwierdzili, czy zamierzają pracować nad nowym projektem.  

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/playway/agony/posts/2222309

Tagi: Agony cenzura Madmind