Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2018 22:01
Spider-Man został ulepszony na ostatniej prostej. Twórcy wykorzystali informacje od graczy
1618V

Spider-Man został ulepszony na ostatniej prostej. Twórcy wykorzystali informacje od graczy

Insomniac Games przygotowuje się do wielkiej premiery przygody Człowieka-Pająka, ale twórcy nie mogą jeszcze odpoczywać i wyczekiwać na recenzje. Deweloperzy wykorzystali informacje zwrotne od fanów i ulepszyli tytuł przed samym debiutem.

Spider-Man trafi na PlayStation 4 już za 77 dni i zazwyczaj autorzy w ostatnich tygodniach zajmują się polerowaniem produkcji. To dobry moment na usunięcie ostatnich błędów, czy też dopracowanie niektórych lokacji.

Spider-Man z PlayStation 4 dostanie własną serię kanonicznych komiksów

Insomniac Games zdecydowało się na wykorzystanie E3, na którym dziennikarze mogli zapoznać się ze sporym fragmentem rozgrywki. Bryan Intihar – dyrektor kreatywny – wspomniał, że dopiero dzisiaj otrzymał najnowszą wersję, która zawiera sporo ulepszeń. 

Autorzy dobrze wsłuchali się w opinie dziennikarzy oraz graczy i między innymi zajęli się zminimalizowaniem elementów HUD-a podczas przemierzania świata – gracze nie będą musieli zwracać uwagi na pasek zdrowia, gadżety, czy też elementy stroju. Deweloperzy nie zaimplementowali do gry alternatywnego sterowania, jednak teraz dynamiczne pokonywanie ulic ma być przyjemniejsze ze względu na brak niepotrzebnych detali na ekranie.

Intihar nie zdradził wszystkich szczegółów, ale Insomniac Games powinno wkrótce potwierdzić zakończenie prac nad tytułem.

Jeśli nie możecie się doczekać Spider-Mana, to zachęcam do zapoznania się z wrażeniami KOMODO – dziennikarz PSX Extreme wskoczył w buty Parkera i jego wrażenia znajdziecie w najnowszym numerze.

Źródło: https://wccftech.com/spider-man-ps4-improved-e3/

Tagi: insomniac games playstation 4 spider-man