Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.06.2018 08:57
Hunt: Showdown z coraz lepszymi opiniami. Nowe funkcje i ekwipunek w aktualizacji
978V

Hunt: Showdown z coraz lepszymi opiniami. Nowe funkcje i ekwipunek w aktualizacji

Crytek planowało, że Hunt: Showdown stanie się wielkim hitem. Przyjęcie gry w wersji Early Access okazało się jednak zimne jak lód. Firma stara się odmienić opinie graczy o tej strzelaninie.

Pierwsze recenzje graczy na Steam były negatywne, ale wygląda na to, że kolejne aktualizacje naprawiły większość błędów technicznych w tej intrygującej grze PvP. Obecnie średnia ocen Hunt: Showdown to 71%.

Hunt: Showdown z mało entuzjastycznym przyjęciem

Crytek robi co może, by wzbogacić i ulepszyć wersję Early Access swojej klimatycznej strzelaniny. W najnowszej, drugiej aktualizacji, otrzymujemy nowe funkcje i ekwipunek. Deweloperzy zmienili balans rozgrywki, tak by bardziej premiować graczy, którzy zabili bossa na mapie. Nowe gadżety to pułapka na niedźwiedzie, bomba typu "hive" i pistolet na flary. Niedługo do gry mają trafić też m.in. nowe typy kuszy i bomby przylepiające się do ciała przeciwników.

Gracze otrzymują też dostęp do cechy Beastface, która sprawia, że zwierzaki na mapie będą mniej zainteresowane atakowaniem postaci gracza. Crytek zapowiedział też, że Hunt zostało lepiej zoptymalizowane pod względem framerate'u.

Hunt: Showdown jest obecnie dostępne na Steam w wersji Early Access za 30 euro. Nie wiadomo jeszcze, kiedy tytuł trafi do normalnej dystrybucji.

 


Tagi: crytek hunt Hunt: Showdown steam