Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.03.2018 13:13
Hunt: Showdown z mało entuzjastycznym przyjęciem. Prezes Crytek ustępuje ze stanowiska
1284V

Hunt: Showdown z mało entuzjastycznym przyjęciem. Prezes Crytek ustępuje ze stanowiska

Tak jak pisaliśmy już wcześniej Hunt: Showdown uderzyło już na Steam w formie wydania Wczesnego Dostępu. Tytuł nie został jednak przyjęty specjalnie entuzjastycznie.

Patrząc na recenzje graczy na Steam, ok. 65% użytkowników wyraża się o Hunt: Showdown w wyraźnie pozytywny sposób. Niestety gra jest ganiona przez część osób za błędy techniczne i przede wszystkim za kiepską optymalizację (gra ma problem z frameratem nawet na mocnych pecetach).

To akurat można wybaczyć Hunt: Showdown - w końcu mamy tu do czynienia z wersją Early Access. Być może jednak niezbyt ciepłe przyjęcie tej produkcji sprawiło, że ze stanowiskiem prezesa postanowił pożegnać się Cevat Yerli, o czym dowiedzieliśmy się z komunikatu na oficjalnej stronie firmy. Zastąpią go jego bracia Avni i Faruk Yerli, którzy zostają prezesami firmy.

Crytek nie podało na oficjalnej stronie powodów takiej zmiany. Cevat Yerli napisał tylko, że "zostawia firmę w dobrym stanie" i że będzie patronował kolejnym jej poczynaniom już jako udziałowiec.

Plany Crytek na najbliższą przyszłość? Firma chce dalej rozwijać swoją technologię CryEngine, dokończyć pracę nad Hunt: Showdown i wspierać Warface.

Niedawno Crytek przeżywał naprawdę trudny okres w swojej działalności. Firma znalazła się na skraju bankructwa na początku 2017 roku. Dzięki inwestycjom z drugiej połowie 2017 roku sytuacja ustabilizowała się jednak i korporacja mogła kontynuować swoją pracę.

Tagi: ceo crytek Hunt: Showdown pc prezes ps4 xone