Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.06.2018 10:58
Ace Combat 7 wygląda pięknie w nowych materiałach. Fabuła i graficzne detale
1659V

Ace Combat 7 wygląda pięknie w nowych materiałach. Fabuła i graficzne detale

Ace Combat 7 doczekało się zwiastuna z okazji E3 2018. Bandai Namco postanowiło podgrzać jeszcze atmosferę wokół tego tytuł już po imprezie w Los Angeles.

Ace Combat 7 wygląda jak spełnienie marzeń dla fanów konsolowych gier lotniczych. Deweloperzy wreszcie nie próbują upodobnić marki do "podniebnego Call of Duty", tylko sięgają do korzeni, stawiając tym razem na więcej wątków symulacyjnych, a nie czysty arcade.

PlayStation Now z pobieraniem gier na dysk

To przywiązanie do lotniczych detal wychodzi również w oprawie wizualnej gry. Deweloperzy zapewniają, że starają się o jak najwierniejszą symulację takich zjawisk jak mgła, smugi kondensacyjne, chmury, opady deszczu czy refleksy świetlne od różnego rodzaju powierzchni (np. od kryształków lodu w atmosferze).

Latając w Ace Combat 7 mamy doświadczać turbulencji np. znajdując się pod chmurami burzowymi lub na niskich pułapach w gorących klimatach, gdzie powietrze wznosi się z dużą prędkością, "wypychając" myśliwiec do góry.

Jeśli chodzi o fabułę, to wiadomo już, że główny bohater Ace Combat 7 służy w Siłach Powietrznych Osea i będzie musiał zmierzyć się z pilotami Królestwa Erusea. Wojna między Osea a Erusea wybuchła jakiś czas temu. Na polach walki dwóch mocarstw dominują bezzałogowe pojazdy, kierowane przez zaawansowaną SI. Dawna era asów lotnictwa odchodzi do lamusa. Protagonista Ace Combat 7 jest jednym z ostatnich pilotów. Jego głównym przeciwnikiem będą w związku z tym rozmaite drony i bezzałogowe myśliwce.

Bandai Namco skupiło się w najnowszej galerii Ace Combat 7 na przeróżnych warunkach atmosferycznych, oświetleniu i chmurach. Wszystkie opublikowane screeny znajdziecie poniżej, w naszej galerii.

Tagi: ace combat ace combat 7 Bandai Namco