Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2018 16:03
Serious Sam 4: Planet Badass. Pierwszy gameplay pokazuje wczesną wersję gry
898V

Serious Sam 4: Planet Badass. Pierwszy gameplay pokazuje wczesną wersję gry

W kwietniu Croteam ujawniło zwiastun Serious Sam 4: Planet Badass, więc mogliśmy oczekiwać prezentacji gry w Los Angeles. Chorwaci pojawili się na targach, jednak zdecydowali się na zamknięty pokaz, z którego gameplay właśnie trafił do Sieci.

Croteam zostało założone w 1993 roku i najbardziej znaną marką studia jest Serious Sam. Twórcy przygotowali 11 gier w tym uniwersum, jednak już w przyszłym roku powinniśmy zagrać w 12. produkcję. Twórcy w ostatnich latach skupili się również nad marką The Talos Principle – logiczna pozycja trafiła na rynek w 2014 roku. Studio pracuje także nad pełnoprawną kontynuacją.

Serious Sam 4: Planet Badass. Sam jeździ motocyklem na pierwszym zwiastunie!

Od dawna czekamy na Serious Sam 4, ale na szczęście gra powstaje. Deweloperzy zdecydowali się tym razem na znaczące podkręcenie oprawy, a jednocześnie tytuł będzie bardzo rozbudowany. Nie możemy liczyć na otwarty świat, ale studio opracowuje ogromne lokacje, które będą się ze sobą łączyć podczas fabularnej kampanii.

Producenci obiecują, że podczas największych akcji na ekranie pojawi się nawet 100 000 wrogów, a studio zapewni szeroki arsenał, dzięki któremu główny bohater poradzi sobie z taką hordą przeciwników.

Pierwszy gameplay nie wygląda wybitnie dobrze, jednak musicie pamiętać o najważniejszym – to nadal bardzo wczesna faza produkcji, a w zasadzie jest to wyłącznie pokazówka, która ma przedstawić wykreowaną koncepcję.

Aktualnie Serious Sam 4: Planet Badass zmierza wyłącznie na komputery osobiste, ale możemy mieć nadzieję, że twórcy w pewnym momencie ujawnią dodatkowe edycje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Croteam gameplay Serious Sam 4: Planet Badass