Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.06.2018 09:22
Octopath Traveler. Czas zabawy i brak DLC. "To kompletny produkt"
922V

Octopath Traveler. Czas zabawy i brak DLC. "To kompletny produkt"

Do premiery Octopath Traveler zostały już tylko ostatnie tygodnie. Autorzy tego świetnie zapowiadającego się role-playa ujawniają kolejne informacje na jego temat.

Masashi Takahashi ze Square Enix udzielił ostatnio wywiadu dla Dengeki Online. Tematem rozmowy było oczywiście Octopath Traveler.

Dowiedzieliśmy się, że Octopath Traveler było od samego początku planowane, jako tytuł dla Nintnedo Switch.

"Mieliśmy znakomite kontakty z Nintendo podczas tworzenia Bravely Default i Bravely Second i to była jedna z przyczyn dalszej współpracy" - powiedział Takahashi, producent Octopath Traveler.

Z rozmowy z Dengeki Online dowiedzieliśmy się również, że w Octopath Traveler brakuje trybu New Game+ a długość zabawy to ok. 50-60 godzin, przy poznaniu historii każdej postaci.

"Większość graczy będzie chciało poznać historię każdej z postaci, co zajmie ok. 50-60 godzin. Przechodzenie wszystkich opcjonalnych lochów i poznanie dodatkowych historii zabierze 80-100 godzin".

Deweloperzy gry zdradzili również, że całe Octopath Traveler można przejść tylko jedną postacią, bez rekrutowania dodatkowych bohaterów. Do RPG-a nie są również planowane żadne dodatki, bo to "kompletny produkt".

"Nawet nie myśleliśmy o DLC. Sklepowa wersja gry to kompletny produkt" - powiedział Takahashi.

Tagi: dlc Nintendo Switch Octopath Traveler Square Enix