Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2018 20:01
Starlink: Battle for Atlas na rozgrywce. Ubisoft tłumaczy personalizację
577V

Starlink: Battle for Atlas na rozgrywce. Ubisoft tłumaczy personalizację

Ubisoft w końcu przedstawił ostateczną datę premiery Starlink: Battle for Atlas. Gra trafi do nas w październiku, więc jest to dobry moment na pochylenie się nad czystą rozgrywką oraz personalizacją statków.

16 października odbędzie się premiera Starlink: Battle for Atlas. Francuzi zdecydowali się wrzucić produkcję na rynek w bardzo gorącym okresie, ale gra wyróżnia się na tle konkurencji rozgrywką oraz oczywiście figurkami.

E3 2018 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Starlink: Battle for Atlas to przygodowa gra akcji, w której każdy gracz otrzyma możliwość stworzenia modelu statku z przygotowanych części. Ubisoft oferuje modułową personalizację i podczas kreowania maszyny wybieramy kadłub, skrzydła, broń, a nawet musimy zdecydować się na jednego z pilotów. Każda decyzja podczas konstruowania maszyny wpływa na rozgrywkę.

„Nieograniczona personalizacja - Innowacyjne zabawki modularne pozwalają graczom budować wyjątkowe statki, które w każdym momencie można modyfikować, aby natychmiast dostosować się do zmieniających się warunków w grze i pokonać nowe wyzwania.”

Deweloperzy ubarwiają gameplay specjalnymi umiejętnościami pilotów, a jednocześnie zachęcają graczy do tworzenia najróżniejszych kombinacji – połączenie różnorodnego uzbrojenia może pozytywnie wpłynąć na pojedynki z potężnymi przeciwnikami.

Problemem w tym wypadku może okazać się cena, ponieważ pakiet startowy (zawiera statek, pilota, 3 bronie, grę i uchwyt na pad) kosztuje 329,90 zł, dwie dodatkowe bronie to wydatek 49,90 zł, a kolejny pilot wyciągnie z naszej kieszeni 34,90 zł.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Starlink: Battle for Atlas Ubisoft